Genital Bölge Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
29 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 3 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar bugün yine sizlerle değerli bir konuda sizlere fikirlerimizi paylaşmaktan öte lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarımızın yorumlarına yer vereceğiz.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Esma Hanımın Yorumu: Merhabalar ben İzmir’den yazıyorum. Geçen yıl nişanlandım ve ben bir stres tuttu gitti. Genital bölgemde çıkan aşırı derecede kıllar beni ve evlndiim sırada eşimi rahatız edeceğini düşünerekten bir lazer epilasyon firmasına gitme isteği uyandırdı bende. İlk gittiğim lazer epilasyon firması dan olumlu sonuç alamasamda daha sonra gittiğim lazer epilasyon firması oldukça olumlu ve güzel karşıladı toplamda 6-7 seansta bitirebileceklerini ve seans başı 95 TL gibi bir rakama halledeceklerini söylediler. Şuan tüm seanslar bitti ve ben çok rahat ve huzurlu hissediyorum. Öneriyorum herkese.

Cansu Hanımın Yorumu: Her ne zaman bikini giysem hep sıkıntı yaşıyordum. Bitkinin kenarından taşan kıllar beni rahatsız etmekte ve her ne kadar tüy dökücü kremler kullansamda günaşırı tekrar çıkmaktaydı. Sahilde tanıştığım bir bayanın lazer epilasyon firması olduğunu ve bu killardan kolay şekilde kurtulacağım söyledi. Daha sonra bayanı işyerinde ziyaret ederek durum hakkında konuştuk ve ilk seansı yapmaya başladı. Genital bölge lazer epilasyon yaptırmaktan hiç korkmayın.

Nüket Hanımın Yorumu: Erkek arkadaşımın sık sık Genital bölgemde bulunan kıllar ile dalga geçmesi ve onları çekerek oyun oynaması zoruma gidiyordu. Hem bu killardan kurtulmak hemde erkek arkadaşımdan kurtulmak için arkadaşımın gittiği lazer epilasyon firmasına giderek ücretsiz ilk seans hediyesi ile lazer epilasyon yaptırmaya başladım. Toplamda firma ile 6 seans üzerinden anlaşarak  lazer yaptırdım. Şuan ilk seanstayım ama killardan kurtulduğumu hisseder gibiyim.

Genital Bölge Lazer Epilasyon yaptıranlar

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Kemal Beyin Yorumu: Lazerepilasyonu.net sitesinde bulunan yorumlardan ele çıkarak bende Genital bölgemde bulunan kıllar ile ilgili olarak lazer yapalım dedik. Şimdi diyeceksiniz ki erkek olarak Genital bölge lazer ne alaka ama şöyle diyeyim. Vücudumun hiçbir bölgesinde kıl bulunmamakta sadece bu bölgemde bulunmaktadır. Bu sebeple şuan lazer yaptırdıktan sonra çok memnunum ve rahatım.

Ersen Beyin Yorumu: Genital bölge lazer epilasyonun erkeklerinde yaptığını görmek oldukça abes bir durum gibi görünmektedir. Ama gelgelelim bu konuyu birde bana sorun oldukça beni sıkıntıya sokan ve her daim sorunlar yaşadığım bir konu olmuştur. Bende gazetede gördüğüm bir ilanda geçen numarayı arayarak durum hakkında neler yapılabileceğini sordum. Onlar ise erkek estetisyenler eşliğinde yardımcı olabileceklerini söylediler. Bir haftadır araştırmalarım sonucu bu firma bana oldukça yardımcı oldu teşekkür ederim.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git