Göğüs Arası Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
3 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 708 kez okundu.

Şık bir dekolte elbise giydiğinizde en çok sizi rahatsız eden durumlardan biridir göğüs aranızda kendini nem buradayım diyen tüylenmeler.İşte bu soruna en güzel çözüm olarak karşımıza çıkan çözüm olarak lazer epilasyonlar çıkmaktadır. Evde binbir uğraş ile farklı farklı türdeki çözümler tabi bunlar ağda, jilet, epilatör, tüy dökücüler oluşturmaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda başıma gelen ilginç bir anımı sizinle paylaşmak istiyorum. Bir hastam mail ile benimle iletişime geçerek göğüs arasındaki kıllarından muzdarip olduğunu söyledi ve konuyu tam olarak anlayabilmem için bir kaç resim gönderdi. Resimlere baktığımızda normal her bayanda olabilecek biraz tüylenme ve bir kaç adet tüylenmeden kıllanmaya geçiş yapan kıl mevcut. Ortalama ise 5-6 adet. Bayan arkadaşımızı kliniğime davet ettim ve konu hakkında görüşüp bir tedavi uygulamak amacıyla yardımcı olmak istedim. İlk başta herşey çok normal ilerlerken olayın sonucunda toplam da 6 seans sonunda tüm tüylenmeler gitmişken sadece 1 adet kalın kılın gitmediğini fark ettik. Tabi her türlü çözümü denedik o kıl için ne yaptıysak gitmedi 4 çeşit epilasyon cihazı ile, iğneli epilasyon ile foto epilasyon ile vb. tüm yöntemleri denememize rağmen arkadaşımızı o kıldan kurtaramadık. Daha sonra ise arkadaşımızın evde cımbız ile kökünden kendisinin çektiğini bizlere iletti. Çektiği kılın kökü o kadar kalındı iki anlatmam imkansızdı. Ve daha sonra bir daha o kıl çıkmadı arkadaşımızda o kıldan kurtuldu.

Meme Arası Lazer Epilasyon Fiyatı

Meme arasına lazer epilasyon yaptırmak oldukça kolay ve bir o kadar da uygun fiyat ile sunulmaktadır. Artık teknolojinin gelişmesi ile bir çok şehrimizde onlarca lazer epilasyon ve güzellik merkezleri bulunmakta ve hizmet sunmaktadırlar. Konumuza dönecek olursak ta Meme arası lazer epilasyon seans fiyatı 35 TL olmakta ve bu tutar Kredi kartına 40 TL’ye sunulmaktadır. Göğüs arası lazer epilasyon ortalama 3-5 seans arasında sürmektedir.

Göğüs Arası Lazer Epilasyon Yapılır Mı?

Lazer epilasyon bir çok bölgeye sıkıntısız bir biçimde yapıldığı gibi göğüs arasına da sıkıntısız bir şekilde yapılmaktadır. Ve bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Göğüs Arası Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Pakize Hanım: Göğüs arasına lazer epilasyon yaptırmak için bekleyenler bence artık beklemekten vazgeçip hemen lazer epilasyon yaptırmaları yararlarına olacaktır. Ben yaptırdım çok memnunum.

Elif Hanım: Göğüs arası lazer epilasyon yaptırdım ama memnun kalmak ile kalmamak arasında kaldım. Çoğu tüylerimden kurtuldum ama bazıları kaldı yinede yüzde oranıyla hesaplarsak %75-80 oranında tüylerimden kurtuldum.

Jülide Hanım: Aslında kız kardeşimin isteği üzerine yaptırdım. Mahallemizde bulunan firmaya yaptırdım ama pişman oldum mahvettiler memelerimin arasını, daha sonra şehir merkezinde bulunan bir kliniğe gittim sonuç on numara 5 yıldır diyebilirim.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git