Ağrı Dövme Sildirme

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
17 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 350 kez okundu.

Merhaba değerli arkadaşlar bu konumuzda sizlere Ağrı ilinde dövme sildirme işlemi yapmak isteyenlerin neler yapması gerektiği hakkında bilgiler paylaşacağız.

Bir zamanlar severek yaptığınız dövmelerinizin zaman içerisinde hoşlanmadığınız veya pişmanlıklar duyduğunuz dövmenizi sildirmek için yapmanız gereken işlemler genel itibari ile Lazerle dövme sildirme işleminden geçmektedir.

Ağrı Lazerle Dövme Sildirme

Lazerle dövme sildirme işlemi 7-8 yıldır ülkemizde sıklıkla kullanılan ve rağbet gören bir işlem olmaktadır. Daha önceleri genellikle dövme üstüne dövme işlemi kullanılarak çözülen bu işlem yeni teknolojilerin gelişmesiyle daha kolay bir hal aldı diyebiliriz.

Ağrı Lazerle Dövme Sildirme Fiyatı

Ağrı ilinde dövme sildirme işlemi biraz kolay olmayacağını sizlere iletmek isteriz. Ağrı ilinde var olan lazerle dövme sildirme işlemini sadece bir kaç firma yaptığından diğer illere oranla fiyatlar birazcık artmaktadır. Ortalama olarak Ağrı ilinde lazerle dövme sildirme işlemi 600-800 TL arasında bir fiyat tutmaktadır. Yine de siz sildirme işlemi yaparken var olan doktorunuz ile pazarlık yapabilir ve fiyatlar hakkında diğer firmalara fiyat sorabilirsiniz.

Aşağıda sizlere Ağrı ilinde var olan Lazerle dövme sildirme işlemi yapan kurumların listesini ileteceğiz.

Ağrı Lazerle Dövme Sildirme Merkezleri

Kurum Adı:Ass. Dr. Ayşegül YALÇINKAYA İYİDAL
Adres:Ağri Devlet Hastanesı  Fırat Mh., Merkez, Tedaş Yanı, 04200 Ağrı Merkez/Ağrı, Turkey
Telefon:

Kurum Adı: Özel Ağrı Yaşam Hastanesi
Adres:Erzurum yolu üzeri – Özel İdare Karşısı Merkez / AĞRI
Telefon:0.472.215 05 20 – 0472.215 55 57

Kurum Adı: Özel Medicenter Tıp Merkezi
Adres:Yavuz Mah. Dr.Yaşar Eryılmaz Cad. Milli Eğitim Yanı No:113 AĞRI/MERKEZ
Telefon:0 (472) 216 40 04

Kurum Adı:Özel Ağrı Güven Başaran Hastanesi
Adres:Fırat Mah. Ortadoğu Köy Hizmetleri Karşısı No: 252 Batıkent
Telefon:0(472) 215 55 57

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git