Antalya Dövme Sildirme Fiyatı

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

İyi günler değerli takipçilerim sizlerle bugün Antalya ilinde lazerle dövme sildirme merkezleri fiyatları ve nasıl silineceği hakkında bilgiler paylaşacağım. Antalya ilinin coğrafi yapısı ve turizm açısından zengin olmasından kaynaklı olarak bir çok kaliteli hastaneye ev sahipliği yapmaktadır.

Lazerle dövme sildirme işlemi oldukça kolay geçen bir işlem olmakla birlikte artık her Güzellik merkezlerinde ve hastanelerinde rastladığımız bir konu olmaktadır. Bir çok kişinin bu konuya el atması ve toplumun genel bir sıkıntısı haline gelen dövme sildirme işlemi günümüz teknolojilerinin sağladığı güzellikler sayesinde artık çok kolay ve ağrısız olmaktadır.

Antalya Dövme Sildirme 

Antalya ilinde var olan onlarca lazerle dövme sildirme merkezi bulunmaktadır, biz ise sizlere bunların hangisinin daha iyi ve kaliteli hizmet verdiğini söylemek ve yorumlarınızı almak istiyoruz.

Lazerle dövme sildirme işleminin ne kadar önemli ve dikkat edilmesi gerekilen bir konu olduğunu söylemden geçmeyeceğimi iletmek isterim kalitesiz ve sağlıksız yerlerde yapılan lazerle dövme sildirme işlemleri bir çok beraberinde sağlık problemlerini de getirmektedir. Bu ve bunun gibi problemleri yaşamak istemiyorsanız sizde kalitesi ve ismini duyurmuş kurumları tercih edebilirsiniz.

Antalya Dövme Sildirme Fiyatı

Antalya ilinde lazerle dövme sildirmek isteyen kişilerin genel itibariyle 3-5 seans arasında bir işleme tabi olduğunu ve ortalama 400-600 TL arasında bir fiyat bütçesi ayarlamaları gerekmektedir.

antalya-lazerle-dövme-sildirme.jpg (550×415)

Antalya Dövme Sildirme Merkezleri

Kurum Adı:Dr. Seyda Bayraktaroğlu
Adres: Çağlayan Mah. Fener Cd. No:52 Daire:1-2 / ANTALYA
Telefon: 0 (242) 323 99 96

Kurum Adı:Kubilay Yücel Polikliniği
Adres:Yüzüncü Yıl Bulvarı Gazi Lisesi Karşısı Aslan Apt. No:78 D:7
Telefon:+90 242 243 6363

Kurum Adı:Auraform Güzellik Salonu
Adres:Yıldız Mahallesi Yıldız Caddesi Egemenğüç Apt . Kat : 2 Daire : 6 Antalya / Türkiye
Telefon:+90 242 237 05 10

Kurum Adı: DK Klinik
Adres:Şirinyalı Mahallesi İsmet Gökşen Caddesi, No:14 Antalya
Telefon:0 242 – 317 10 00

Kurum Adı:Almina Polikliniği
Adres:Yeşilbahçe Mahallesi Çınarlı Caddesi 3. Ercivan Apartmanı. No:1 Kat: 2 D:5 ANTALYA
Telefon:0 (242) 311 05 81

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 136 kez okundu.
Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git