Artvin Dövme Sildirme Fiyatı

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Merhaba değerli ziyaretçi bu sayfada Artvin ilinde dövme sildirme, Artvin ilinde dövme sildirme fiyatları ve dövme sildirme merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Dövme demek bazı zamanlar çok zor ve çok kötü anlarımızı bir yerlerde tutan dövmeler. Bir zamanlar büyük hevesle yaptığımız sonrasında ise pişmanlıklar ve sorunlar duyduğumuz dövmelerinizden kurtulmak artık çok kolay bir hal alıyor Lazer cihazlar ile.

Artvin Dövme Sildirme 

Artvin ilinin küçük olmasından kaynaklı olarak çok fazla lazer cihaz kullanan hastaneler ve epilasyon merkezleri olmamasından kaynaklı olmasından dolayı sizlere var olan bir kaç firma hakkında bilgiler sunacağız. Lazer cihazlar ile dövmelerden kurtulmak istedikten sonra kolay ve hızlı bir biçimde dövmelerinizden kurtulabilirsiniz.

Artvin Dövme Sildirme Fiyatı

Artvin ilinde lazerle ile dövme sildirme işlemi ortalama 4-6 seans sürmekte olup toplamda 450-650 TL arasında bir fiyat tutmaktadır.  Fiyatların yüksek olduğunun bizde farkındayız ama gel gelelim yapacak bir şeyimizde bulunmuyor. Ama eğer bu paraları verecek durumunuz yoksa dövme silme kremi kullanabilirsiniz.

Artvin Dövme Sildirme Merkezleri

Kurum Adı:Dr. Ayhan Palaşoğlu
Adres:Uzun Eyüpoğlu İş Hanı D: 18 K: 2 – Artvin
Telefon:04663517696

Kurum Adı:Dr. Cihangir Aydoğdu
Adres:Musazade Mah. İnönü Bulv. – İzmir Pasajı Tatar Apt. No: 2 – Artvin
Telefon:04663122575

Kurum Adı:Dr. Ömür Yıldırım
Adres:Cumhuriyet Cad. – Cebeci İş Hanı No: 2 – Artvin
Telefon:04662125421

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 91 kez okundu.
Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git