Aydın Dövme Sildirme Fiyatı

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere Aydın ilindeki dövme sildirme merkezleri ve Dövme sildirme fiyatları hakkında bilgiler sunacağız.

Bir çok insanın en büyük pişmanlıkları arasında yer alan dövmeler oluşturmaktadır. Büyük bir hevesle yapılan ve sonra beğenilmeyen yada ayrılıklar yaşanılan dövmelerden kurtulmak isteyen herkesin ilk öncelik olarak yaptığı işlemler arasında lazerle dövme sildirme işlemi araştırması gelmektedir.

Aydın Dövme Sildirme

Bizde bu konu hakkında Aydın ilinde var olan lazerle dövme sildirme yerleri ve lazerle dövme sildirme fiyatları hakkında geniş çaplı bir konu hazırladık. Aydın ilinde bu işi yapan çok güzel ve nezih ortamların olduğunu ve çok güzel fiyatların yer aldığını gelen maillerden edindik.

Aydın Dövme Sildirme Fiyatı

Aydın ilinde dövme sildirme fiyatının çok uygun olduğunu ve çok güzel firmalar tarafından profesyonel bir biçimde yapan firmalardan aldığımız bilgilere göre ortalama 3-6 seans arasında sürmekte olup ortalama 500-650 TL arasında bir fiyata lazerle dövme silme işlemi yapılmaktadır.

Aydın Dövme Sildirme Fiyatı Merkezleri

Arkadaşlar aşağıda sizlere Aydın ilinde var olan lazerle dövme sildirme işlemi yapan kurumların listesini paylaşacağız…

Kurum Adı: Derimer Cilt Hastalıkları Merkesi
Adres:Adnan Menderes Mahallesi Muğla Bulvarı No:5/2 Aydın / Merkez No:7
Telefon:0 256 211 63 93

Kurum Adı:Esteti Care Tıp Merkezi
Adres:FSM Bulvarı Esentepe Mh. Gürler Cad. No:6 Nilüfer / BURSA
Telefon:0224 241 94 94

Kurum Adı:Uzm. Dr. Şakire KARAEMİNOĞULLARI
Adres:Özel Derimer Cilt Hastalıkları Dal Merkezi Adnan Menderes Mahallesi Muğla Bulvarı No:5/2 Merkez, Aydın
Telefon:

Kurum Adı:Dr. Özlem Özbağcıvan
Adres:Aydin Devlet Hastanesı Hasan Efendi Mh., Hasanefendi-Ramazan Paşa, Kızılay cad. No :13, 09100 Aydın Merkez/Aydın, Turkey
Telefon:

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 176 kez okundu.
Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git