Dövme Sildirme Fiyatı 2017

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
17 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 2.721 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere 2017 yılı dövme sildirme fiyatı hakkında bilgiler sunacağız ve 2017 yılı içerisinde ortalama dövme sildirmenin ne kadara mal olacağını iletmek istiyoruz.

Dövme sildirme işleminin Türkiye şartlarında ne kadar fiyatı yüksek olsada yapacak birşeyi olmayan kişilerin bu paraları vermeleri gerekmektedir. Bir çok arkadaşımıza dövme yaptırmadan önce iyi düşünmeleri ve hangi bölgeye dövme yaptırmak istiyorlarsa önceden yapılan dövmelere göz atmaları gerekmektedir. Bardakta durduğu gibi durmuyor sözünün anlamı gibi resimde durduğu gibi durmuyor sözünü ele almak gerekmektedir. Resim üzerinde beğenilen ama daha sonra benimkide böyle olur mu denilerek yapılan dövmelerin ve daha sonra beğenilmeyen dövmeler çok üzücü ve zor olmaktadır.

Dövme sildirmek isteyenlerin ilk olarak dövme yaptırdıktan sonra en az üzerinden 12 ay geçmesi gerekmektedir. 12 ay üzerinden geçmeyen dövmelerden lazerle silinmesi önerilmemektedir.

Silmesini istediğiniz dövmenin ilk olarak üzerine başka bir dövme yaparak değerlendirebilirsiniz. Eğer bu şekilde değerlendirmek istemiyorsanız daha uygun bir yöntem olan dövme silme kremi( Bu konuyu inceleyiniz ) kullanarak dövmenizden kurtulabilirsiniz.

2017 Lazerle Dövme Sildirme Fiyatı

Tek Renkli Dövmeler İçin Fiyat Tarifesi

12 cm’e kadar dövmeler için 250-350 TL arasında lazerle sildirme işlemi yapılmaktadır.
12 cm’den büyük  dövmeler için 450-550 TL arasında lazerle sildirme işlemi yapılmaktadır.

Çift Renkli Dövmeler İçin Fiyat Tarifesi

12 cm’e kadar dövmeler için 350-450 TL arasında lazerle sildirme işlemi yapılmaktadır.
12 cm’den büyük  dövmeler için 550-750 TL arasında lazerle sildirme işlemi yapılmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Dövme Sildirme Fiyatı 2017 Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Taner dedi ki:

  Ulasabilecegim bi numara verebilirmisiniz daha detayli bilgi almam icin

 2. Hikmet altıntaş dedi ki:

  Bu tarife sadece bir seans için mi yoksa silinene kadar uygulanan lazer fiyatı mi

  1. Dr. Recep KAYA dedi ki:

   komple sildirme fiyatıdır Hikmet bey

Sayfa başına git