Dövme Sildirme Fiyatı 2017

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere 2017 yılı dövme sildirme fiyatı hakkında bilgiler sunacağız ve 2017 yılı içerisinde ortalama dövme sildirmenin ne kadara mal olacağını iletmek istiyoruz.

Dövme sildirme işleminin Türkiye şartlarında ne kadar fiyatı yüksek olsada yapacak birşeyi olmayan kişilerin bu paraları vermeleri gerekmektedir. Bir çok arkadaşımıza dövme yaptırmadan önce iyi düşünmeleri ve hangi bölgeye dövme yaptırmak istiyorlarsa önceden yapılan dövmelere göz atmaları gerekmektedir. Bardakta durduğu gibi durmuyor sözünün anlamı gibi resimde durduğu gibi durmuyor sözünü ele almak gerekmektedir. Resim üzerinde beğenilen ama daha sonra benimkide böyle olur mu denilerek yapılan dövmelerin ve daha sonra beğenilmeyen dövmeler çok üzücü ve zor olmaktadır.

Dövme sildirmek isteyenlerin ilk olarak dövme yaptırdıktan sonra en az üzerinden 12 ay geçmesi gerekmektedir. 12 ay üzerinden geçmeyen dövmelerden lazerle silinmesi önerilmemektedir.

Silmesini istediğiniz dövmenin ilk olarak üzerine başka bir dövme yaparak değerlendirebilirsiniz. Eğer bu şekilde değerlendirmek istemiyorsanız daha uygun bir yöntem olan dövme silme kremi( Bu konuyu inceleyiniz ) kullanarak dövmenizden kurtulabilirsiniz.

2017 Lazerle Dövme Sildirme Fiyatı

Tek Renkli Dövmeler İçin Fiyat Tarifesi

12 cm’e kadar dövmeler için 250-350 TL arasında lazerle sildirme işlemi yapılmaktadır.
12 cm’den büyük  dövmeler için 450-550 TL arasında lazerle sildirme işlemi yapılmaktadır.

Çift Renkli Dövmeler İçin Fiyat Tarifesi

12 cm’e kadar dövmeler için 350-450 TL arasında lazerle sildirme işlemi yapılmaktadır.
12 cm’den büyük  dövmeler için 550-750 TL arasında lazerle sildirme işlemi yapılmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 173 kez okundu.
Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git