Diode Lazerde Light Sheer Epilasyon – Light Sheer Diode Lazer

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
23 Temmuz 2011 tarihinde eklendi, 1.780 kez okundu.

Lazer epilasyonun olmazsa olmazlarından olan diode lazerler farklı özelliklere sahip farklı cihazlar ile lazer epilasyonda daha kolay ve garantili sonuçlar sunabiliyor. Light Sheer diode lazer epilasyon yöntemide bunlardan bir tanesi. İstenmeyen tüylere daha kısa sürede ve daha kesin sonuçlar için light sheer diode teknolojisi yaygınlıkla kullanılmaya başlandı.

Light Sheer lazer cihazını farklı yapan bir başka konuda FDA tarafından onaylı bir cihaz olmasının yanında, sadece lazer epilasyon düşünülerek tasarlanmış ve üretilmiş olmasıdır. Yani light sheer diode lazerler sadece lazer epilasyon işlevi görmektedir ve bunu nasıl daha iyi yapabiliriz diyerek geliştirilmişlerdir. Bu nedenle light sheer lazerler çok kısa bir sürede 100lerce kılı yok edebilecek bir yapıya sahip, bu da daha verimli ve kısa süren seanslar demektir.

Diode Lazerde Light SheerVücudun tüm bölgelerindeki kıl foliküllerine uygulanabilcek teknik yapıya ve özelliklere sahip olan light sheer diode lazer epilasyon cihazı cildinize de minimum tahriş ve rahatsızlık hissi verir. Tabi her cihazda olduğu gibi cildi açık renk, kılları koyu ve kalın olanlar daha avantajlıdır. Ayrıca epilasyon öncesinde tüyler kısaltılmış olmalıdır.

Light sheer diode lazer hakkında teorik bilgiler verdikten sonra, bu epilasyon yöntemi ile lazer epilasyon yaptırmış siz değerli ziyaretçilerimizin de yorumlarını almak isteriz. Bu yöntemi kullanıp memnun kalanlar veya hiç de bahsedildiği gibi değil diyenler yorumlarını paylaşırlarsa diğer ziyaretçilerimize de tavsiyede bulunmuş ve yol göstermiş oluruz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git