Koyu Tenliler için Lazer Uygulaması

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Koyu tenli insanların sıklıkla sorunları arasında yer alan bir sıkıntı oluşturan bir sorunu sizlere iletmek istiyoruz. Lazer epilasyonda ilk olarak hangi vücut tipine hangi tür lazer epilasyon uygulaması yapılmasının uygunluğu araştırılmalıdır.

Kaba tabir ile adlandırdığımız merdiven altı firmalarda yapılan firmalarda hiç bir tür hakkında bilgilerinin olmamasından dolayı her ten rengine göre hep aynı yöntemi kullanmaktadırlar.

Bugün sizlere ütüleme lazerin esmer tenlerde daha doğru tabir ise koyu renkli tenlerdeki avantajlarından bahsedeceğim. Ütüleme bir diğer adı ise Diode olan lazer epilasyonun avantajları şöyle;

  • Uzun lazer dalga boylarının kullanılmasından kaynaklı olarak koyu tenli kişilerde çok avantajlı olarak fayda sağlaması,
  • Cilde daha yoğun olarak etki ettiğinden dolayı mükemmel sonuçlar sunması,
  • Vücudun daha büyük bölgelerine daha hızlı ve kısa sürede etki etmesinden kaynaklı olarak Diode lazer kullanılması koyu tenli hastalarımıza uygulanması uygundur.

Piyasada kullanılan bazı Ütüleme Lazer Epilasyon Cihazları SLP 100, F1 diode, MeDioStar, Lazerlite, Apex 800

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 456 kez okundu.
Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git