Koyu Tenliler için Lazer Uygulaması

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
3 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 954 kez okundu.

Koyu tenli insanların sıklıkla sorunları arasında yer alan bir sıkıntı oluşturan bir sorunu sizlere iletmek istiyoruz. Lazer epilasyonda ilk olarak hangi vücut tipine hangi tür lazer epilasyon uygulaması yapılmasının uygunluğu araştırılmalıdır.

Kaba tabir ile adlandırdığımız merdiven altı firmalarda yapılan firmalarda hiç bir tür hakkında bilgilerinin olmamasından dolayı her ten rengine göre hep aynı yöntemi kullanmaktadırlar.

Bugün sizlere ütüleme lazerin esmer tenlerde daha doğru tabir ise koyu renkli tenlerdeki avantajlarından bahsedeceğim. Ütüleme bir diğer adı ise Diode olan lazer epilasyonun avantajları şöyle;

  • Uzun lazer dalga boylarının kullanılmasından kaynaklı olarak koyu tenli kişilerde çok avantajlı olarak fayda sağlaması,
  • Cilde daha yoğun olarak etki ettiğinden dolayı mükemmel sonuçlar sunması,
  • Vücudun daha büyük bölgelerine daha hızlı ve kısa sürede etki etmesinden kaynaklı olarak Diode lazer kullanılması koyu tenli hastalarımıza uygulanması uygundur.

Piyasada kullanılan bazı Ütüleme Lazer Epilasyon Cihazları SLP 100, F1 diode, MeDioStar, Lazerlite, Apex 800

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git