Erkek için Lazer Epilasyon Uygulamaları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

9 Aralık 2010 tarihinde eklendi, 2.325 kez okundu.

Lazer epilasyon uygulamaları bayanlardan sonra Özel Bölgelikle son yıllarda erkeklerin de tercih ettiği bir yontem haline geldi.
İstenmeyen tüyler yüz yıllardan beri başa bela olmuştur. Bayanlar eskiden beri bu konu da hassas olduklarından çeşitli yöntemler ile epilasyon uygulamışlardır. Bu yöntemlerden bazıları, jilet, ağda, tüy dökücü krem v.b’dir. Fakat, bu yöntemler sadece olan kılı döker, kıl belli bir zaman sonra tekrar çıkardı.

İlerleyen teknoloji ile beraber gereksinim doğrultusunda kalıcı epilasyon yöntemleri geliştirilmiştir. Bu yöntemlerden bir tanesi de lazerli epilasyondur. Lazer epilasyon yöntemleri daha az acı ile istenmeyen tüylerinizi daha kesin çözüm sunma ve  tamamen ortadan kaldırma yolunda yardımcı olurlar.

Daha Fazlası  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Lazer epilasyon uygulamalarının kesin sonuçlar vermesi ve son yıllarda erkeklerin de bakımlı olma gereksinimleri ile erkekler de lazer epilasyon yöntemlerini tercih etmeye başladılar. Erkeklerde lazer epilasyon uygulamaları tıpkı bayanlardaki gibidir. Ekstra farklı Özel Bölgelikler pek yoktur.  Lazer epilasyon uygulamalarında erkekler Özel Bölgelikle yüzlerinde sakal üstü bölgesine, göğüs, omuz ve sırt bölgelerine daha çok yaptırmaktadır. Tabi erkeklerin de vücutlarının her yerine lazer epilasyon uygulanmaktadır. En çok tercih edilen bölgeler bunlardır.

Günümüzde erkeklerin de lazer epilasyonu yaptırması artık çok önem kazandı. Çünkü artık herşey görselleşmeye başladı ve dış görünüş daha da önem kazandı. Dış görünüşün bu kadar önemli olduğu bir devirde erkeklerin lazer epilasyon yaptırması da çok doğal bir durum elbette.  Mesleği gereği epilasyon yapanlarda mevcut tabiki. Örneğin kas gücüne dayalı işlerde çalışanlar Özel Bölgelikle futbolcular,basketbolcular bacaklarına epilasyon yaptırırlar. Bilimsel olarak baktığımızda da sürtünme kuvveti vesaire ve enerjinin bir kısmının kıllara harcanması futbolcularda performans düşüklüğüne sebep olabilir. Ya da sakatlandıklarında ilk müdahalede kılsız bir yere müdahale daha kolay olabilmektedir.

Daha Fazlası  Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Kısacası erkekler de artık bayanlar gibi epilasyon yaptırmaktadır. Erkekler de lazer epilasyon ile kalıcı çözümler bulabilmektedir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Erkek için Lazer Epilasyon Uygulamaları Konusuna 0 Yorum Yapıldı
  1. Mayu dedi ki:

    Merhabalar bende karin germe eesttigi ve yag aldirmayi dusunuyorum yurt disinda yasiyorum ucret ve estetikle ilgili bilgi almak istiyorum beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

Sayfa başına git