Erkeklerde Göğüs Lazer Epilasyonu ve Fiyatları

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
15 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.727 kez okundu.

Günümüzde birçok erkek göğüs kıllarının estetik görüntüsünü bozduğunu düşünerek bu kıllarından kurtulmanın yolunu aramaktadır. Bunun yanısıra yine birçok erkekte göğüs kıllarından rahatsız olmamakta ve sorun etmemektedir, hatta erkek dediğin kıllı olur anlayışında olanlarda vardır. Bu yazımızın içeriğinde göğüs kıllarını istenmeyen kıl olarak gören ve bunları yok etmek isteyen erkekler için lazer epilasyon çözümünden bahsedeceğiz.

Erkeklerde lazer epilasyon dendiğinde göğüs lazer epilasyonu en çok epilasyon yapılan yerlerin başını çekmektedir. Tabii göğüs kıllarından geçici olarak kurtulmak isteyen baylar ağda, sir ağda, çeşitli tüy dökücüler, epilatör aletleri ile kılları alma gibi geçici epilasyon yöntemlerini de tercih edebilirler. Doğru merkezde doğru cihazlar ile yapılan göğüs lazer epilasyonu bu bölgedeki istenmeyen tüylerinizden, kıllarınızdan kalıcı olarak arınmanızı sağlayacaktır.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi göğüs kıllarına lazer epilasyon yaptırmayı düşünen erkekler öncelikle klinik şartlarında, konunun uzmanı hekimler ile hizmet veren merkezi bulmalı, daha sonra uzmanın belirleyeceği en doğru lazer epilasyon cihazı,  seans sıklığı ve seans saerkelerde-gogus-killari-yok-etmeyısı ile tedaviye başlanmalıdır. Merak edilen bir diğer konu da göğüs lazer epilasyonunun kaç seans süreceğidir. Tabikide seans sayısı ve süreleri göğüs bölgesindeki kıllı alanın büyüklüğü ve kıl yoğunluğuna göre değişebilecek olmakla birlikte ortalama 3-6 seans aralığında çözüm alınabilmektedir.

Erkekler için göğüs lazer epilasyonu dendiğinde bir diğer merak edilen konu ise uygulamanın fıyatlarıdır. Göğüs lazer epilasyonu fiyatları tedaviyi yapacak olan polikliniğin fiyat politikasına göre, varsa kampanyalarına veya paket programlarına göre değişiklik gösterecektir. Yine seans sayısının fazla olması erkeklerde göğüs lazer epilasyonu fiyatlarını doğrudan arttıran faktörlerdendir.

Sitemizi ziyaret eden ve göğüsüne lazer epilasyon yaptıran erkekler varsa, tecrübelerini, olumlu olumsuz sonuçlarını ve göğüs lazer epilasyonu hakkındaki yorumlarını aşağıdaki yorum kutucuğuna yazarak diğer ziyaretçilerimize de yol gösterebilirler.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git