Burun Estetiği SGK (SSK) Karşılıyor Mu?

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
21 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 190 kez okundu.

Bir çok insanın vücudunun bazı bölgelerinden memnun olmadığını bilmekteyiz. Bazıları göğüslerinden, bazılarının burnundan, bazılarının kalçalarından, bazılarının ise vücutlarından memnun olmadıklarını ve Estetik cerrahiyi tercih ettiğini bilmekteyiz.

Bir çoğumuz memnun kalmadığınız burun tipimizden kurtulmak ve daha güzel görünmek için başvurduğumuz bir yol olan burun estetiği. Burun estetiği tabiki de biraz zor olmaktadır. Fiyatlar konusunda oldukça yüksek fiyatlar sunulan bir estetik hizmeti olan burun estetiği fiyatıyla cep yakmaktadır.

Tabi bu fiyatlarının yüksek olması insanları sınırlandırmamakta ve her yıl neredeyse 600 bin insan burun estetiği yaptırmak amacıyla hastanelere başvurmaktadır. Tabi durum bu kadar yüksek olduğundan dolayı bir çok firma burun estetiği cerrahisi adı altında insanları dolandırmaktadırlar. Bu dolandırılmaların önüne geçilmesi için ilk öncelik olarak arkadaşlarımıza kurumsal kimliği bulunan hastaneleri tercih etmelerini önermekteyiz.

Tabi bu konuda bir çok genç kızımız veya erkeğimiz bu konuda aceleci davranmakta ve hemen burun ameliyatı yapmak istemektedirler. Ama bu konuda bir çok doktor arkadaşımızın bu konuda uyarılar vermesi ve genç kızlarımızda 16 erkeklerde ise 17 yaşından önce ameliyat yapmamaktayız.

Konuyu çokta uzatmadan cevap vermek gerekirse. Türkiye’de Sosyal Güvenlik Kurumu olan SGK ( SSK ) ve özel sağlık sigortaları hiçbir estetik ameliyatını karşılamamaktadır.  

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git