Cilt Yenilemede Dermapen Yüz Mezoterapisi

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
10 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 3.590 kez okundu.

Dermapen mezoterapi yöntemi yüzdeki dokuyu canlandırarak daha bir genç görünüme kavuşturan bir cilt yenileme tedavisi yöntemidir. Yüzde genç  görünmeyi sağlamanın yanı sıra derideki yaralar ve selülitler içinde kullanılan bir uygulamadır. Bu operasyon için hazırlanmış özel karışımlar çok ince iğneler yardımı ile yüze enjekte edilerek tedavi gerçekleştirilir. Dermapen mezoterapisi için tavsiye edilen seans sayısı  6’dır. Her seans aralığı yaklaşık 10 gündür. 1 seans yaklaşık 60 dakika sürmektedir.

Uygulama bir çeşit cilt yenileme yöntemidir. Dermapen’de yer alan çok ince uçlu iğnecikler uygulancak yüzeye dikey olarak tutulur ve uygulama alanında yüzlerce çok küçük kanallar açar. Bu kanalların derinliği deri problemine göre değişmektedir ve kullanılacak meteryallerde derdideki probleme karşı belirlenir. Ve açılan küçük kanallar sayesinde deri hızlı bi şekilde meteyalleri emer ve tedavi sağlanmış

Dermapenin ciltte başlıca uyglama yerleri şu şekildedir: Selülitler, derideki yara ve kızarıklılar, el, yüz bölgesi.

Dermapen mezoterapi yönteminin en etkili farkı dokuları çok hızlı onarmasıdır. dermapenle-cilt-yenilemeİyileşme sürecinin çok kısa olması en büyük avantajlarından biridir. Acısız ve yan etkisi olmayan bir uygulamadır. Günlük hayatı hiçbir şekilde etkilemez. İğnelerin derinlik ayarı yapılabildiği için ağrı ve acısız bir uygulamadır. Derinin sıkı bir görünüme sahip olması için en iyi yöntemlerden biridir. Her cilt tipine ve her bölgeye kolayca uygulanabilmesi de başlıca avantajlarındandır. Cilddeki akne ve lekelerin tamamen yok olması ve Selülit ile çatlakların giderilmesinde oldukça etkili bir uygulamadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Cilt Yenilemede Dermapen Yüz Mezoterapisi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. emine dedi ki:

    mrb. sizden dermapenle ilgili bilgi almak istiyorum yaptırmak istiyorum ama sonrasın da sarmalar olur diye tereddüt ediyorum
    bilgilendirirseniz sevinirim size dönüşler nasıl memnuniyet varmı şimdiden tşk ler kolay gelsin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git