Doğal Yollardan Cilt Bakımı Yapılır mı – Cilt Tipine Göre Cilt Bakımı

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

12 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 660 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

İç dokuları sararak korumak, vücudun iç ısısını ayarlamak, terleme ile toksinlerin atımını sağlamak, vücudu güneşin zararlı ışınlarına karşı korumak gibi işlevleri bulunan vücudumuzun önemli organlarından biridir cildimiz. İnsanı bu kadar koruyan bu organa yeteri kadar önem vermek gerekir.

Hava kirliliği, yağlı yiyecekler ve az tüketilen su gibi etkenlerden kolayca etkilenen cilt yaşlanmaya ve yıpranmaya başlar. Cilt bakımını doğal yollardan yapmak günümüzde neredeyse mümkün olmayan bir hal almıştır.. Bu nedenle cilt bakımı için destek ürünleri kullanmak gerekmektedir.

Daha Fazlası  Dudak Dolgusu Yaptıranlar?

Cilt bakımı kişinin kendisinin yapacağı bakımla başlar. Ortalama olarak 25 yaşından sonra herkesin cilt bakımı yapması gerekir. Tabi cilt bakımı yaptırırken cildin tipine göre uygulama yapılır. Normal cilde sahip bir insanın cilt problemi daha azdır. Kuru, yağlı, karma ve olgu cilde sahip insanların cilt problemi yaşaması muhtemeldir. Karma ciltte yüzün belli cilt-tipine-gore-bakimbölgesi yağlı diğer bölgeleri ise kurudur. Karma ciltte bölgesel cilt bakımı yapılması gerekir. Kuru cilt pul pul dökülmeye eğilimlidir ve gözenekleri hem küçük hem de kapalıdır. Yağlı ciltte ise gözenekler açıktır. Yani her cildin farklı bir yapısı vardır. Bu kadar çok farklılık bulunan ciltlere uygulanacak cilt bakım işlemi de farklı olacaktır.

Daha Fazlası  Dudak Büyütücü ve Dudak Dolgunlaştırcı Krem ve Rujlar

Cilt bakımı yaptıracak kişinin kendi yaşından daha önemli olan cilt yaşıdır. Cildin ihtiyaçlarına göre doğru ürünlerle uygun bakım yapmak için bir uzmana danışmak ya da cilt bakım merkezine gitmek gerekir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git