Fibrocell Tedavisi Nedir – Nasıl Yapılır? Fibrocell Yaptıranlar ve Yorumları

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
6 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 595 kez okundu.

Günümüz güzellik uygulamalarında bir hayli ön plana çıkan uygulama yöntemlerinden biri de fibrocell tedavisidir. Fibrocell bir kök hücre tedavisi olmakla birlikte cilt yenileme dendiğinde tercih edilebilecek tıbbi bir uygulamadır. Fibrocell uygulaması nedir, nasıl yapılır gibi soruları cevaplandıracak olursak, Fibrocell; “Uzman hekimler tarafından uygulanması gereken ve kulağın arkasından alınan bir doku parçasında bulunan hücrelerin çoğaltılarak belirli bir olgunluğa eriştirilmesinden sonra bu hücrelerin ciltte istenilen bir yüzeye enjekte edilmesi uygulamasıdır“.

Fibrocell kök hücre tedavisi, cilt yenilemede destekci ve yenileyici uygulamalar olan peeling, çeşitli maskeler vb. işlemlerin yetersiz kalacağı durumlarda cilt yenileme, yara, sivilce, leke tedavileri, ameliyat izi yok etme gibi tedavilerde hayli olumlu sonuçlar vermektedir. Günümüzde fibrocell cilt ile ilgili tüm problemlerde tercih edilebilecek, uzman ellerde yapıldığı taktirde güvenli ve tercih edilebilir bir tedavi olarak öne çıkmaktadır. Profesyonel ve maliyetli bir tedavi olan fibrocell’in sonuçları 4 ile 8 ay arasında tam anlamıyla kendini belli etmekte olup güzellik maskeleri ile karıştırılmaması gereken tıbbi bir tedavidir.
fibrocell-cilt-yenileme
Fibrocell (kök hücre tedavisi) nedir, ne değildir, nasıl yapılır, sonuçları nasıl olur gibi hususlarda eğer sitemiz ziyaretçilerinden bu uygulamayı yaptıranlar varsa, fibrocell tedavisi sonucunda aldıkları izlenimleri, yorumlarını ve görüşlerini veya da şikayetlerini aşağıdaki yorum kutucuğuna yazarlarsa diğer ziyaretçilerimiz de en doğru bilgiyi tedaviyi tecrube edenlerden almış olurlar.

Aşağıdaki yorum kutucuğuna konu hakkındaki görüşlerinizi ve tedavi sonuçlarınızı yazarak paylaşabilirsiniz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git