Her Cilt Tipi İçin Led Işık Tedavisi

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

1 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 1.169 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Öncelikle led (ışık) tedavi sisteminin açıklamasını yapalım. Bu tedavide ışık şeçenekleri kullanılarak cildi yakmadan cildin en alt katmanlarına kadar etki eden, sanki fotosentez yapıyormuş gibi ışığı enerjiye dönüştürerek hücreleri canlandıran bir uygulamadır led tedavisi.

Estetik alanında 4 farklı renk ışık kullanılmaktadır. Bu ışıklar;
Mavi ışık: Cildin yağ üretimini dengeleyen ışık türüdür. Ayrıca mavi ışık çok hassas ciltlere dayınılılık sağlar.
Yeşil ışık: Cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olur.
Sarı ışık: Cildin kan ve dolaşım sistemini düzenler.
Kırmızı ışık: Cild sıkılığını arttırarak genç bir görünüm sağlar. Hasarlı ve yaşlı dokların yeni dokularla değişimini sağlayan etkili bir proteindir.

Daha Fazlası  Yüzdeki Çiller İçin Lazer Tedavisi ve Lazer ile Çil Tedavisi Fiyatları

Led tedavi yönteminde mavi+kırmızı ışık birleşimi: Yağlı ve bol miktarda akneli cildler için kullanılır. Uygulama süresi 1-1.5 saat arasıdır. Haftada 2 kez olmak üzere 8-10 senas olarak uygulanır. Led tedavi ile siyah nokta ve sivilcelere neden olan bakteriler öldürülür. Yara izleri en aza indirilir. Yöntemin avantajlarını sıralayacak olursak;
Hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Her cilt tipine uygulanabilir. Sıcaklık az olduğu için cildi yakmaz. Büyük ışın alanı ile birlikte daha kısa sürede tedavi sağlanır. Maliyeti düşüktür. Led tedavisi ile kısa sürede çok verimli sonuçlar elde edilebilir. Uygulama sonrası bakıma da ihtiyaç yoktur. Güçlü bir yöntem olduğundan etkisi de çok yüksektir.

Daha Fazlası  Kepçe Kulak Ameliyatı Fiyatı? Özel Hastane
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git