Jilong Dragon Sıvı Uyuşturucu Likit Sprey Kullanananlar Yorumlar Nasıl

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

13 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 345 kez okundu.

Son Güncelleme Temmuz 3rd, 2020 Saat 11:54 am yapılmıştır

Merhaba arkadaşlar bir firmada görüp merak ederek kullandığım bir ürün hakkında sizlerinde faydalanmanız için bilgi vermek istiyorum. Ji Dragon uyuşturucu sıvı likit isminde olan bu ürün profesyonel kullanımlar için üretilmiş bir uyuşturucu likittir.

Fiyat olarak her ne kadar bira pahalı olsada kullanım ve kalite açısından kendini oldukça belli eden bu ürün fiyat olarak 199 tllik bir satış fiyatına sahip olmaktadır.

Daha Fazlası  Tüy Dökücü Limon Kürü Nasıl? Kullananlar

Editörün Yorumu

Ürün 20 ml olarak kutu içerisinde sıvı olarak satılmaktadır.  Anestezik sprey lazer epilasyon, dövme sildirme ve dövme yaptırma, dolgu, botox vb. işlemlerle birlikte rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hızlı bir şekilde ağrısı kesen ve ağrı olmasını engellemeyle birlik piyasada bulunan en etkili anestezi kremi veya uyuşturucu sprey olarak bilinmektedir.

Ji Dragon Uyuşturucu Sprey Yorumları

Jilong Dragon Sıvı Uyuşturucu Likit Sprey Kullanananlar Yorumlar NasılMisafir 1: Bunu kendim almadım ama gittiği kuaför merkezinde ağda yaparken çok acı çektiğimden dolayı kuaförüm kendisinde bulunan ji dragon uyuşturucu spreyi kulandı anında ağrıyı kesen bir ürün olmaktadır kendileri.

Daha Fazlası  Frozen ice Therapy - Frozen Terapisi ile Selülit Tedavisi ve Fiyatları

Misafir 2: Gittiğim güzellik merkezinde mezoterapi yaptırırken kendi kullandığım uyuşturucu spreyin hiçbir işe yaramaması sonucu güzellik uzmanımın kendilerinin aktif olarak kullandığı ji dragon uyuşturucu likit kullandı. güzel ve hızlı etkili bir ağrı kesici.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git