Kalıcı Dövme Sildirme Suyu Nasıl? Kullananlar

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Bir çoğumuzun severek yaptığı gerek ortam olsun gerek zaman olsun gereksede güzel günlerin daha çok kalıcı ve güzel bir hatıra sunmak amacıyla eski günleri unutmamak veya sevdiğimizi belli etmek amacıyla bir kaç adet dövme yaptırmışızdır. Kalıcı dövme yaptırmak kolay güzel ve bir o kadar üzerinde düşünülmesi gerekilen bir konudur.

Bir zaman bir hevesle yaptığımız dövmelerimizden kurtulmak için verdiğimiz binbir çeşit yöntemler mevcuttur. Bunlar gerek lazer yöntemleri, gerek solüsyon olsun bir çok farklı türde dövmelerden kurtulma yöntemleri mevcut olmakla birlikte bir çok zorluklar çekmekteyiz.

Kalıcı dövme Sildirme Suyu Nasıl?

Kalıcı dövme sildirme suyu 15 cm’den küçük dövmeler için kullanıkmakta olup 1 paket dövme sildirme suyu yeterlidir. Kalıcı dövme sildirme solüsyonu kolay ve bir o kadar güzel bir yöntem olmakla birlikte ucuz yollu bir dövme sildirme operasyonu olmaktadır.

Kalıcı dövme Sildirme Suyu Nasıl Kullanılır?

Kalıcı dövme sildirme suyu uygulanacak bölgeye ilk başta vücudunuzun dayanabileceği sıcaklıkta bir su ile çok fazla baskı ve ovalama yaparak derinlemesine kızarana kadar temizlenir. Ardından eğer evinizde bulunuyorsa buhar makinesi ile dövmenin bulunduğu bölgeye gözeneklerin açılması için buhar uygulayın eğer buhar makinesi evinizde mevcut değilse çaydanlık içerisinde kaynayan  sıcak suyun buharını da bölgenize uygulayabilirsiniz.

Dövme sildirme suyunu pamuk ile silinmesini istediğiniz bölgeye uygulayınız. Dövme sildirme suyunu pamuk yardımı ile bölgeye

sürdükten sonra 1-2 dakika bekleyiniz ve 2. katı uygulayınız yine 2-3 dakika bekleyiniz ve kuruduktan sonra dövme bölgesini temizleyiniz. Sonra paket içerisinde çıkan dövme sildirme sonlandırıcı sıvı ile temizleyiniz. Bu şekilde uyguladıktan sonra cildinizin iyileşme sürecini ele alarak ortalama 20-25 günde bir toplamda 4 seans olarak uygulayınız ve kalıcı dövmenizden kurtulmanın keyfini yaşabilirsiniz.

Kalıcı dövme Sildirme Suyu Ne Kadar?

Kalıcı dövme sildirme suyu fiyat olarak uygun bir ürün olmaktadır. 120 TL’ye büyük alışveriş merkezlerinde temin edebilir ve dövmelerinizden kurtulabilirsiniz.

Not: Sizde bu üründen kullandıysanız Lütfen yorum kısmından bizlere ürün hakkında olumlu olumsuz dönüşlerinizi yazınız lütfen!!!!

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 131 kez okundu.
Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git