Kaş Kaldırmada Ameliyatlı Estetik Yöntemleri

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

31 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 1.286 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Kaşlar gözlerle birliktle yüze anlam katan önemli bir yüz hattıdır. Genetik Özel Bölgelik, yaşlanma vb. sebeplerle ciltte oluşan gevşemelerle birlikte kaşlar konumundan daha aşağıya sarkabilir. Bu sarkma durumu insanları yorgun, üzgün ve hatta yaşlı gösterebilir. Bazı bayanlar daha genç görünmek için kaş kaldırma yöntemlerine başvurmaktadırlar. Kaş kaldırmanın ameliyatsız olduğu gibi ameliyat ile yapılan yöntemleride vardır. Bu kaş kaldırma estetiği ameliyat fiyatları yapılacak cerrahi müdahaleye göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden de kaş kaldırma ameliyatından önce net fiyat bilgisi edinmek için ilk önce muayene olmak gerekir. Ameliyat ile kaş kaldırmada bazı yöntemler şu şekildedir;

Daha Fazlası  Lenf Drenaj Uygulaması - Lenf Drenaj Masajı ve Selülit Tedavisi

Germe yöntemiyle kaş kaldırma: Bu yöntem genellikle genç ve orta yaştaki guruplarda uygulanır. Bu yöntemde kaşın şekline göre üst tarafında kesiler oluşturulur. Kaşın üst sınırı ile kesi arasındaki deri çıkarılır. Kaş yukarıdaki deri ile birleştirilir. Basit ve pratik bir operasyondur. Sonuç olarak kalıcı bir yöntemdir.
ameliyat-ile-kas-gerdirme
Şakak bölgesinden kaş kaldırma yöntemi:  Bu yöntemde ilk olarak şakak bölgesinin saçlı kısımlarında birkaç santimetrelik kesiler oluşturulur. Açılan kesi ile kaş arasındaki fazlalık görülen deri alınır ve kaşlar yukarı çekilip şakak kısmındaki saçlı deri altında bir kısma oturtulur. Bu kısım şakak bölgesindeki saçların altında kaldığı için görünmez. Yöntemin sonuçları kalıcıdır.

Daha Fazlası  İşte Güzelliğin Yeni Yasası - Estetik Artık Bakanlık Onaylı Yapılacak

Endoskopik kaş kaldırma yöntemi: Ameliyata saçlı deri içinde küçük kesiler açılarak başlanır. Bu kesilere kamera yerleştirerek kaşların yapışık olduğu lif ve zarlar serbest hale getirilir. Daha sonra alın derisi komple yukarı kaydırılıp sabitlenir ve kaşlar istendiği seviyeye çıkarılır. Ameliyat sonrası göz çevresinde şişlik ve morluk görülebilmektedir ve tamamen iyileşme süreci yaklaşık bir haftadır. Bu ameliyat için en uygun yaş aralığı 35 ila 50 yaş arasıdır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git