Oksijen Terapi Nedir ve Nasıl Yapılır – Oksijen Tedavisi

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

3 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 1.431 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Oksijen terapi yani oksijen ile cilt tedavisi Türkiye’de artık bilinen ve sık kullanılan bir terapi olarak yerini almaya başlamıştır. Cildin terapi yapılacak bölgesine 06-1 bar arasında değişen bir basınçla verilen doğal oksijen ile terapi gerçekleştirilmektedir. Peki oksijen terapi dediğimiz bu cilt tedavisi nasıl yapılmaktadır ondan bahsedelim.

Tedavide kullanılacak Özel Bölge bir kozmetik ürün ile, aleo vera bitkisel özler, A,B ve C vitaminleri, oksijen aktivitörlü sıvı ile karıştırılarak cilde püskürtülerek uygulanır. Oksijenin püskürtme esnasında cilde yaptığı yaklaşık 1 bar değerindeki basınç sayesinde ekstra bir masaj veya deriye yedirme gibi uygulanmasına gerek yoktur. Püskürtmeden sonra oksijen cildin alt katmanlarına kadar ulaşmakta ve kan dolaşımını hızlandırmaktadır. Bu sayde hücre metabolizmasının da hızlanması sağlanarak toksinlerin bölgeden atılması ve bölgenin temizlenmesi sağlanır.

Daha Fazlası  Lazer ile Dövme Silme İşlemleri ve Ücretleri

Bu şekilde yapılan oksijen terapi işleminin faydalarına bakacak olursak, ciltte toksin birikiminden oluşan siyah noktalar ve sivilcelerin oluşumu durmaktadır, cildin nem ihtiyacı giderilmiş olur bu da kırışıklıklarda gözle görülür derecede bir azalma sağlar. Cildin berrak, pürüssüz ve gergin görüntüsü oksijen tedavisiyle ortaya çıkar.

Günümüzde oksijen terapi veya bir başka deyişle oksijen tedavisi birçok güzellik merkezinde, estetik ve güzellik polikliniklerinde uygulanmaktadır. Sitemizde kısa bir gezinti yaparak oksijen tedavi merkezleri hakkında bilgi bulabilirsiniz. Merak edilen bir diğer konu da oksijen tedavisinin fiyatlarıdır. Oksijen terapi fiyatları yaptıracağınız güzellik merkezine, kullanılan cihazlara ve yine birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterebilecektir.  Eğer daha önce oksijen terapi yaptıranlar dan iseniz yazacağınız yorumlarla oksijen tedavisi veya terapisi olmak isteyenlere yol gösterebilir, fiyatlar hakkında bilgi verebilir, öneri ve şikayetlerinizi belirterek yardımcı olabilirsiniz.

Daha Fazlası  Kepçe Kulak Tedavisinde Ameliyatsız Sabitleme ve Ameliyat Yöntemi
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git