PRP (Kök Hücre) İle Yara İzleri Cilt Gençleştirme Leke ve Kırışıklık Tedavisi

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

8 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 1.667 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Bu yazımız içerisinde PRP ile sivilce ve leke tedavisi hakkında bilgileri, PRP nedir, ne işe yarar nasıl yapılır sorularına cevapları, PRP fiyatları PRP yaptıranlar ve PRP yorumlarını bulabileceksiniz.

Öncelikle PRP nedir diye başlayacak olursak, PRP açılım olarak platelet rich plasma demektir bu da platelet yönünden zengin plazma anlamı içermektedir. PRP Kök hücre tedavisi olarak da bilinen yöntemin uygulamasında ise kişinin kendi kanı az miktarda alınarak Özel Bölge bir tüp içerisinde santrifüj edilerek platelet yönünden zenginleşmiş plasma elde edilir, bu zengin plazma tekrar kişinin kendisine enjeksiyon veya emdirme olarak uygulanarak PRP kök hücre tedavisi yapılmış olur.

Bu şekilde yapılan PRP uygulamasının ne işe yaradığını soracak olursak PRP ile hasarlı dokulara, yaralara berelere kan dolaşımı ile taşınabilecek platelet ve trombositlerden çok daha fazla taşınır ve onarım süreci hızlandırılır. Bu sayede hasralı dokunun, kalıcı olan yara ve izlerin, sivilcelerin iyileşme süreci başlamış olur.

Daha Fazlası  Yeşil Kahve İle Zayıflama - Yeşil Kahve Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

PRP (kök hücre) uygulaması dermatolojide sivilce izlerinin tedavisinde, cilt lekelerinin onarılmasında kırışıklıkların prp-kok-hucre-tedavisigiderilmesinde, cilt gençleştirme ve saç dökülmelerinde başarıyla uygulanabilmektedir.

Peki PRP tedavisinin yan etkileri var mıdır? PRP yan etkileri nelerdir gibi sorular soracak olursak, PRP kişinin kendi kanı kullanılarak uygulanan bir yöntem olduğundan yan etkisi bu güne kadar gözlenmemiştir. Ancak uygulamanın steril şartlarda ve hijyenik bir ortamda yapılması şarttır, böyle bir ortamda enfeksiyon ve alerji riski de sıfıra inecek sonuç olarak da doğal bir deri yenileme uygulaması ve başarılı sonuçlar elde edilmiş olacaktır.

PRP kök hücre tedavisi kaç seans ve kaç uygulama yapılmalıdır diye soracak olursak, ilk uygulama sonrası kendini gösteren PRP tedavisinde sonraki uygulamalarda başarı sağlanmaktadır, 2,3 haftalık aralar ile yapılacak en az 3 en fazla 5 uygulama ile istenilen sonuçlar elde edilebilmektedir. PRP kök hücre tedavisi fiyatı, PRP seans fiyatları veya varsa paket fiyatları hakkındaki bilgileri uygulamayı yaptıracağınız merkezden öğrenebilirsiniz.

Daha Fazlası  Saç Ekiminde En Çok Tercih Edilen Fue Tekniği ile Saç Ekimi

PRP tedavisi yorumlar, PRP yaptıranlar PRP kök hücre tedavisi ile cilt lekelerinden yara izlerinden sivilcelerinden kurtulanlar veya başarılı sonuç alamayanlar yorumlarını, anlatmak istediklerini tavsiye ve görüşlerini yazarlarsa diğer ziyaretçilerimizi de konu hakkında bilgilendirmiş olacaklardır. Bu yazımızda ne kadar ön bilgi vermeye çalışsakta PRP tedavisi yaptıranların yorumları ve görüşleri tabi ki daha doğru ve tecrübe bilgisi sunmuş olacaktır. PRP tedavisi hakkındaki yorumlarınızı aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilirsiniz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git