Saç Ekiminde En Çok Tercih Edilen Fue Tekniği ile Saç Ekimi

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

13 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 832 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Sağlıklı bir insanın günde ortalama 60 ile 80 tel arası saçı dökülür. Sıkıntı, stres ve genetik sebeplerden dolayı saç dökülmesinde artış meydana gelir. Bu artışın sonu hiç saç kalmayana kadar devam edebilir.

Teknolojinin ilerlemesiyle saç dökülmesiyle mücadele etmek için saç ekimi yöntemi geliştirilmiştir. İsteyen herkese uygulanabilen bir teknik olması büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ancak saç ekimi kişiden kişiye farklılık gösterdiği için herkesten aynı sonucun alınması beklenemez.

Daha Fazlası  Lazer ile Akne Tedavisi - Siyah Noktaları Lazer İle Yok Etme

Saç ekiminde de farklı teknikler vardır. Bunlardan en çok tercih edileni fue tekniğidir. Fue tekniğinde kullanılan mikro motor uçların saç köklerini teker teker alınması ve uygulanan bölgelerde iz bırakmaması bu tekniğin tercih edilme sebeplerinin başında gelir. Sadece fue tekniğinde kullanılan mikro motor uçlar en ince noktalara dahi verimli saç fue-yontemi-sac-ekimiekebilmektedir. Fue tekniği ile yapılan saç ekiminde ağrı ve yanma hissi oldukça azdır. Saç analizinden sonra saç ekiminde çıkacak olan tel sayısı dahi belirlenebilir.

Daha Fazlası  Karbon Maskesi Nedir? - Karbon Maske Uygulaması

Saç ekiminde hastayı motive eden olgulardan biri de fotoğraftır. Yapılan uygulamanın hastaya fotoğrafla gösterilmesi hem hastayı olumlu yönde motive eder hem de saç ekimi yapan cerraha olan güveni artırır. Saç ekimi fiyatları her yerde ortalama olarak aynıdır. Verilen hizmet farkına göre değişebilir. Fue tekniğinin günümüzde yaygınlaşması ile plastik cerrahi ağrısız acısız ve yarasız saç ekimi yapabilmektedir. Fue tekniğinin diğer tekniklerden fiyat olarak farkı yoktur

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git