Sağlıklı Zayıflamaya Kilo Vermeye Başlamanın İlk Adımları

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
18 Ekim 2012 tarihinde eklendi, 812 kez okundu.

Son dönemlerde gerek bayanlarda gerekse erkeklerde oldukça karşılaşan bir problemdir kilo problemi.  Fazla kiloların en büyük etkenleri arasında sağlıksız ve aşırı kalorili beslenme gelmektedir. Bunun sonucunda oluşan fazla kilolar beraberinde çeşitli hastalıkları, en önemlisi de özgüven eksikliğini getirmektedir.

Sağlıklı bir şekilde zayıflama nın ve fazla kilolardan kurtulma nın başlangıcı ise oldukça basittir. Bir ilaç tedavisine başlamadan, bir diyetisyene başvurmadan önce bilinçli ve iradeli bir şekilde bazı öncelikleri uygularsanız, fazla kilolarınızın zaman içinde gittiğini görebilirsiniz.

Sabahları erken uyanarak, zengin de bir kahvaltı ile güne başlarsanız kilo vermenin ilk adımını atmış olursunuz. Kahvaltıdan sonra yapacağınız yürüyüş veya koşu da ilaç gibi gelecektir. Sabah yapılan güzel bir kahvaltı gün içinde yediklerinizin ister istemez azalmasına, acıkma hissinizin gecikmesine sebep olacaktır. Öğle ve akşam öğünlerinizi de aksatmadan, aşırı yağlı ve unlu mamülleri hiç değil de az tercih ederek, tuz ve şekeri de olabildiğince azaltarak sağlıklı bir şekilde kilo vermeye, o sevmediğiniz göbeğinizden kurtulmaya,herhangi bir tıbbi veya diyetisyenlik yardım almadan başlayabilirsiniz.

Yeme içme alışkanlıklarınıza dikkat etmenin yanında kilo vermeyi birazcık daha hızlandırmak için de spor takviyesi olmazsa olmaz. Gün içinde uzun mesafeli yürüyüşler, merdiven inmek-çıkmak, hafif tempo koşu yapmak da fırsat bulabilirseniz eğer hayli faydalı olacaktır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git