Silikonlu Fondöten veya Slikonize Fondoten Nedir ? Niçin Silikon Fondöten Tercih Edilir?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

10 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.501 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Başlıkta belirtmiş olduğum silikon fondöten, silikonize fondoten gibi güzelliğimize güzellik katan, çirkin halimize özgüven sağlayan kelimeleri nedir ne değildir, ne işe yarar gibi irdelemeye çalıştık. Sitemizin estetik ve güzellik kategorisini inceleyen ziyaretçilerimizi de konu hakkında bilgilendirmek için Silikonlu fondöten içerikli bu yazıyı oluşturmaya karar verdik.

Bildiğimiz gibi fondöten genellikle yüzümüz ile haşir neşir olan bir kozmetik ürünüdür. Hemen hemen yüzündeki ufak tefek lekelerden, sivilce veya sivilce izlerinden, bazı küçük çizik, yara berelerden rahatsız olanların daha pürüzsüz bir cilt görünümü için olmazsa olmazlarındandır fondöten. Peki Silikon fondöten nedir? Normal fondotenden farkı nedir?
Silikonize fondöten olarak da adlandırılan ürünler suya, tere, göz yaşına karşı tepki vermemesi sebebi ile normal fondötenden ayrılır. İşte bu cümle neden silikonlu fondöten tercih edilmeli sorusunun da bir nevi yanıtı oluyor.

Daha Fazlası  Estetik Merkezleri Burun Estetiği

Niçin silikon fondoten tercih edilir?
silikon-fondoten-nedir

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, fondotenli yüzünüz gün içinde veya gece hayatınızda terleyebilir, suya veya sıvıya maruz kalabilir, bu durumda dahi silikonize fondoten ile yapmış olduğunuz makyaj akmayacak ve sudan, terden etkilenmeyecektir. Daha kalıcı daha orjinal bir görüntü yansıtacaktır. Bunun yanısıra giysilerinize de bulaşmayan fondoten olarak bilinen silikon fondöten ile koyu renkli kıyafetlerinizin sağında solunda anlam vermediğiniz lekeler de görmeyeceksiniz. Suya karşı akmaması ve kıyafetlere bulaşıp leke yapmaması silikon fondötenin en büyük tercih sebeblerinden olsa gerek. Hepimizin bildiği muhabbet terledim makyajım aktı, ağladım yüzüm karman çorman oldu durumları silikonlu fondöten denen ürünler ile mümkün olmamaktadır. Bu sebepler de normal fondötene göre silikon bazlı fondöteni tercih sebebi haline getirmektedir.

Daha Fazlası  Güzelliğin İlk Kuralı Bakımlı Olmak
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git