Türk Kahvesi – Zeytinyağı Karışımı İle Siyah Noktaları Yok Etme

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
4 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.163 kez okundu.

Evde uygulayacağınız doğal peeling, yani yüz maskelerinden biride Türk kahvesi ve zeytinyağı karışımı ile kolayca oluşturulabilecek yüz maskesi uygulamasıdır. Daha canlı ve parlak bir yüz görünümüne sahip olmak isteyen birçok insan kolay ve pratik yüz maskesi arayışı içerisindedir. Evde yapılabilecek yüz maskeleri içerisinde en kolay ve masrafsız olan uygulamaların başında gelen Türk Kahvesi-Zeytinyağı maskesi siyah nokta oluşumlarını önlediği gibi, cildin nemlenmesini ve canlılık kazanmasını da sağlayacaktır.

Yüzünüzdeki siyah noktaların oluşumunu engelleyen ve yumuşacık bir yüze sahip olmanıza olanak verecek bu zeytinyağlı Türk kahvesi kürü oluşturmak için ise ihtiyacımız olan 1 çay kaşığı Türk kahvesi ve yine 1 çay kaşığı zeytinyağ. Maske ise şu evde-pratik-maske-turk-kahvesişekilde uygulanıyor. Karışımı elde ettikten sonra yüzünüze iyice yedirerek sürüyorsunuz. Daha sonra 10 dakika kadar bekledikten sonra soğuk su ile yüzünüzü yıkıyorsunuz. İyice yıkayın ki zeytinyağın yağlı etkisi iyice geçsin. Türk Kahvesi ve zeytinyağı karışımlı yüz maskesini haftada 2 defa düzenli bir şekilde uyguladığınızda yüzünüzdeki canlılığı farketmeniz çok da geç olmayacak.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git