Ultrashape Yöntemi İle Bölgesel Zayıflama ve Yağ Yakma

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
14 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 1.062 kez okundu.

Ultrashape yöntemi ultrasonik bir bölgesel zayıflama, incelme ve yağ yakma yöntemidir. Güvenli bir yöntem olan ultrashape yönteminde amaç yağları parçalamak ve vücudu şekillendirmektir. Ultrashape yöntemi ile bölgesel zayıflama için zayıflamadan vücut şekillendirme uygulamasıdır diye de bahsedilmektedir. Peki bölgesel zayıflamadan vücut şekillendirme ultrashape ile nasıl gerçekleştirilir. Bu yazımızda bu sorunun cevabını arayacağız.

Ultrashape yöntemi ultrasonik teknoloji ile gönderilen ses dalgaları sonucu deri altındaki yağ hücreleri hedef alınır. Ultrashape ses dalgaları ile diğer hücrelere zarar vermeden güvenli bir şekilde gerçekleştirilen yöntemle yağ hücre zarları parçalanır ve o bölgede yakılan, yok edilen yağ hücrelerinden sonra bölgesel incelme gerçekleşir. Ağrısı, sızısı olmayan, iğnesiz olan ultrashape yağ yakma ve vücut şekillendirme yöntemi kısa süreli ve az seanslarda etkisini gösterdiğinden bölgesel zayıflama uygulamaları arasında tercih sebebi haline gelmektedir.ultrashape-yag-yakma-zayiflama-uygulamasi

Peki ultrashape uygulaması seans süreleri ne kadardır ve kaç seans sonra istenilen zayıflama gerçekleşir diye soracak olursak. Ultrashape yönteminde seans süreleri yaklaşık 2 saat sürmektedir, 15 – 20 günlük periyotlarla tekrarlanacak 4 seans başarılı sonuçlar için yeterli olacaktır. Her seansta 2 -4 santimetre arasında incelme sağlanmakta ve 4 seans sonunda 15 santimetreye kadar incelme gerçekleşebilmetedir.

Genellikle, göbek, basen, bel ve kalça gibi bölgelere uygulanan Ultrashape ultrasonik bölgesel incelme yöntemi hakkında daha detaylı bilgiyi, uygulama yaptıracağınız merkezdeki uzman hekimden alınız. Daha önce Ultrashape ile zayıflama yaptıranlar varsa değerli yorumlarını bizlerler paylaşabilirler. Ultrashape yaptıranlar yorum ve görüşleri için şimdiden teşekkür ederiz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git