Varis tedavisi hakkında bilgi ve açıklamalar

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
2 Nisan 2011 tarihinde eklendi, 534 kez okundu.

Tedavi: Varis Kremleri ve Gıda Takviyeleri

Varis Kremleri ve

Örümcek damar ve varisli bölgeye dışarıdan sürülen kozmetik kremler in içeriğine bağlı olarak ağrının azaltılması ve bacakların rahatlamasına katkısı vardır.

Değişik gıda takviyeleri de damarların güçlendirilmesi ve yangının giderilmesine yardımcı olabilir. Bu konuda At kestanesi ‘nin aktif maddesi olan Aescin‘in etkinliği birçok klinik çalışmada kanıtlanmıştır.

Varis tedavisi hakkında bilgiler verdiğimiz ve açıklamalarda bulunduğumuz bu konu hakkındaki detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git