Foto Epilasyon – İstenmeyen Tüylere Fotoepilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

11 Aralık 2010 tarihinde eklendi, 1.063 kez okundu.

İstenmeyen tüylerde bizi kalıcı sonuçlara ulaştıran yöntemlerden birtanesi de foto epilasyon yöntemidir. Bugüne kadar hanımlar çeşitli epilasyon yöntemleri denemişlerdir. Bunlar; jilet, bazı tüy dökücü kremler, klasik ağda yöntemleri gibi belli bir süre sonra tekrar epilasyon yapılmayı gerektiren kalıcı olmayan yöntemlerdir.

Foto epilasyon yöntemi ise tıpkı lazer epilasyon gibi istenmeyen tüylere kalıcı çözümler getirir. Foto epilasyon vücutta hemen her bölgeye rahatlıkla uygulanabilir. Kasık, sakal bölgesi, bikini bölgesi, Özel Bölge, koltukaltı bölgesi ve bacaklar gibi bölgelere sıkıntısız uygulanabilir. Foto epilasyonun mantığı ‘foto’ yani ‘ışık’ tır. Kaynağı ışık olduğu için epilasyon sırasında ağrı ve acı hissi diğer yöntemlere göre çok daha az hatta yok denebilecek kadardır ve başarı oranı çok yüksektir. Foto epilasyon uygulamaları tercih edenlerin büyük çoğunluğunu bayanlar oluşturmaktadır. Bayanlar daha narin olduklarından epilasyon için ışığı tercih etmeleri normaldir.

Daha Fazlası  IPL Epilasyon - Yoğunlaştırılmış Işık Foto Epilasyon

Foto Epilasyon Tedavisi Nasıl Uygulanır;
Foto epilasyon uygulanacak bölgedeki tüyler çok kısaltılmalı ve bu işlemin ardından soğuk jel ile bu bölge soğutulmalıdır. Soğutma işlemi; foto epilasyon uygulanacak bölgeye herhangi bir tahriş vermemesi için yapılmaktadır. Soğutma işleminin ardından belli dalga boyunda ışık uygulanacak bölgeye tutulur. Işık kıl yönünde hareket ederek, kıl köküne ulaşır ve kıl kökünü tahriş ederek birdaha kıl üretmesini zorlaştırmış oluyor. Birkaç seans devam ettikten sonra başarısı tescillidir. Fotoepilasyon sırasında ağrı ve acı hissetmediğiniz gibi batık kıllardan da kurtulmuş olursunuz. İŞlem sonrasında uygulanan bölgede hafif kızarıkların olması normaldir. Birkaç günde kendiliğinden iz bırakmadan kaybolur. Kısacası Foto Epilasyon ışık ile kıl köküne zarar vererek epilasyonda kesin çözüm sağlıyor.

Daha Fazlası  Foto Epilasyon Seans Fiyatları
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git