Foto Epilasyon Kursu İle Güzellik Uzmanları da Foto Epilasyon Yapacak

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

20 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 1.091 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Yaklaşık 2 yıldır foto epilasyon yapma yetkileri bulunmayan güzellik uzmanlarının Milli Eğitim Bakanlığı ve bazı Özel Bölge kuruluşlar tarafından ortak belirlenen Foto Epilasyon Uygulaması Eğitim Modülü ile alacakları foto epilasyon kursu ndan sonra artık  IPL cihazı ile foto epilasyon yapabilecekler.

Danıştayın vermiş olduğu karar ile 2011 yılında güzellik salonlarında ve güzellik uzmanlarına foto epilasyon yasaipl-foto-epilasyon-kurslariklanırken, 2 yıllık aradan sonra TESK’in mücadeleleri sonucu tekrar güzellik uzmanlarına IPL foto epilasyon yapma yolu açıldı. Güzellik uzmanları bağlı bulundukları odalar ve Milli Eğitim bakanlığının ortak düzenlediği foto epilasyon kursu (ıpl epilasyon kursları) na katılıp eğitimlerini tamamlayarak alacakları kurs bitirme belgeleri ile uygulamalarını yapmaya 2 yıl aradan sonra kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Daha Fazlası  Foto Epilasyon ve Lazer Epilasyon Arasındaki Farklar

MEB’e bağlı olarak mesleki eğitim merkezlerinde verilecek olan IPL Foto epilasyon kurslarının en az 32 saatten oluşacağı ve katılımcılardan Cilt bakımı ve güzellik uzmanlığı sertifikası yada güzellik hizmetleri ustalık belgesi şartı aranacağı belirtiliyor.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git