Foto Epilasyon Seans Fiyatları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

22 Aralık 2010 tarihinde eklendi, 1.157 kez okundu.

Foto epilasyon fiyatları, kaç seans süreceği, seans ücretleri gibi sorular da epilasyon yaptırmaya karar verenlerin merak ettiği sorulardandır. Bildiğimiz gibi Foto epilasyon yöntemi epilasyon yöntemleri arasında lazer epilasyon gibi sıklıkla tercih edilen bir yöntem olup, Özel Bölgelikle yüz gibi hassas yüzeylerde daha kolay ve etkili sonuçlar vermektedir.

Foto epilasyonun size fiyatı nın ne olacağı öncelikle kaç seans tedavi göreceğinize bağlıdır. Bu seans sayısıda foto epilasyon yapılacak olan bölgenin Özel Bölgeliklerine göre değişecektir. Alanın genişliği, kılların sıklığı, inceliği, kalınlığı gibi durumlar foto epilasyon seans sayınızı belirleyecek, daha sonra seans ücretleri hesaplanarak bir foto epilasyon uygulamasının fiyatı nın size ne kadara mal olacağı ortaya çıkacaktır. Yani buradan da anlaşılabileceği gibi kalıcı epilasyon yöntemlerinde fiyatlar kişiye göre değişirken, yine lazer epilasyon fiyatlarında da olduğu gibi, epilasyon yaptırdığınız merkeze, merkezin bulunduğu bölgeye vs. göre de değişiklik gösterecektir.

Daha Fazlası  Fakir Lazer Epilasyon Aleti Kullananlar Yorumlar

Foto epilasyondaki seans sayılarına ortalama olarak değinmek gerekirse, gövdeye yapılacak bir epilasyonda 5 seanslık bir uygulama yeterli olabilir. Ancak fotoepilasyon işlemi yüz için yapılacaksa belki 2-3 seans ta işiniz hallolacak belkide 6-7 seans sürebilecektir. Bu da foto epilasyon fiyatları nın, toplam maliyetinin hayli değişken olduğunu göstermektedir.

Yanıltıcı olmaması fakat kafansızda bir fikir oluşturabilmesi açısından aşağıdaki fiyatları foto epilasyon seans ücretleri olarak göz önünde bulundurabilirsiniz. Ancak verilen değerler net olmayıp, ortalama bu aralıklarda seyreden foto epilasyon seans fiyatları dır.

Daha Fazlası  E-Style IPL Foto Epilasyon - Foto Epilasyonda Son Teknoloji

Bacak Foto epilasyon seans fiyatları: 200 – 900  TL arası
Yüz için fotoepilasyon seans fiyatları: 50 – 300 TL arası
Koltuk altı foto epilasyonu seans fiyatları: 50 – 100 TL arası
Bikini bölgesi foto epilasyon seans fiyatları: 100 – 300 TL arası

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git