Foto Epilasyon Seans Fiyatları

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Foto epilasyon fiyatları, kaç seans süreceği, seans ücretleri gibi sorular da epilasyon yaptırmaya karar verenlerin merak ettiği sorulardandır. Bildiğimiz gibi Foto epilasyon yöntemi epilasyon yöntemleri arasında lazer epilasyon gibi sıklıkla tercih edilen bir yöntem olup, özellikle yüz gibi hassas yüzeylerde daha kolay ve etkili sonuçlar vermektedir.

Foto epilasyonun size fiyatı nın ne olacağı öncelikle kaç seans tedavi göreceğinize bağlıdır. Bu seans sayısıda foto epilasyon yapılacak olan bölgenin özelliklerine göre değişecektir. Alanın genişliği, kılların sıklığı, inceliği, kalınlığı gibi durumlar foto epilasyon seans sayınızı belirleyecek, daha sonra seans ücretleri hesaplanarak bir foto epilasyon uygulamasının fiyatı nın size ne kadara mal olacağı ortaya çıkacaktır. Yani buradan da anlaşılabileceği gibi kalıcı epilasyon yöntemlerinde fiyatlar kişiye göre değişirken, yine lazer epilasyon fiyatlarında da olduğu gibi, epilasyon yaptırdığınız merkeze, merkezin bulunduğu bölgeye vs. göre de değişiklik gösterecektir.

Foto epilasyondaki seans sayılarına ortalama olarak değinmek gerekirse, gövdeye yapılacak bir epilasyonda 5 seanslık bir uygulama yeterli olabilir. Ancak fotoepilasyon işlemi yüz için yapılacaksa belki 2-3 seans ta işiniz hallolacak belkide 6-7 seans sürebilecektir. Bu da foto epilasyon fiyatları nın, toplam maliyetinin hayli değişken olduğunu göstermektedir.

Yanıltıcı olmaması fakat kafansızda bir fikir oluşturabilmesi açısından aşağıdaki fiyatları foto epilasyon seans ücretleri olarak göz önünde bulundurabilirsiniz. Ancak verilen değerler net olmayıp, ortalama bu aralıklarda seyreden foto epilasyon seans fiyatları dır.

Bacak Foto epilasyon seans fiyatları: 200 – 900  TL arası
Yüz için fotoepilasyon seans fiyatları: 50 – 300 TL arası
Koltuk altı foto epilasyonu seans fiyatları: 50 – 100 TL arası
Bikini bölgesi foto epilasyon seans fiyatları: 100 – 300 TL arası

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 802 kez okundu.

Etiketler:

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git