Foto Epilasyon ve Lazer Epilasyon Arasındaki Farklar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

19 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 2.291 kez okundu.

Son Güncelleme Temmuz 1st, 2016 Saat 03:27 am yapılmıştır

İstenmeyen tüylerimize kalıcı çözümler arayışına girdiğimizde aklımıza ilk gelen uygulamalardan biri şüphesiz lazer epilasyon uygulamasıdır. Son yıllarda lazer epilasyon uygulamalarına alternarif olarak yine istenmeyen tüyleri yok etmede kalıcı çözümler vaadeden ve hayli başarılı sonuçlar elde edilebilen bir diğer uygulamada foto epilasyon uygulamalarıdır.

Peki lazer epilasyon ve foto epilasyon arasındaki farklar nelerdir?
Aslında foto epilasyon ile lazer epilasyon arasında uygulama safhasında çok belirgin bir fark bulunmamaktadır. Hatta flash lamba epilasyonu olarak da bilinen foto epilasyon, ıpl (yoğunlaştırılmış ışık) epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarını kapsayan bir epilasyon yöntemidir.  Foto epilasyonun lazer epilasyondan farkı lazer ışığı ile belirli dalga boylarına bağlı kalmadan ıpl teknolojiside kullanılarak daha yoğun ışık teknolojisi ile epilasyon gerçekleştirilmesidir.

Daha Fazlası  Foto Epilasyon - İstenmeyen Tüylere Fotoepilasyon

İstenmeyen tüylerde lazer epilasyon mu daha kesin çözümler sunar yoksa lazer yerine foto epilasyon mu tercih edilmelidir? diye soracak olursak bu kişinin epilasyon yaptıracağı bölgeye ve epilasyon alanının Özel Bölgeliklerine göre değişebilecektir. Bu konuda doğru kararı işin uzmanı hekimin vermesi gerekmektedir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git