Acil Acil!! Tüy Dökücü Rus Merhemi Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

26 Mayıs 2020 tarihinde eklendi, 108 kez okundu.

Olegovich Medicine Tüy Dökücü Rus Merhemi olarak internette pazarlanmaya başlanılan ve oldukça bu konu ile ilgili mesajlar ve sorular almaktayım. Bende arkadaşlarımıza yardımcı olması maksadıyla ürünü alıp inceleme fırsatı buldum.

Editörün Yorumu

Ürün bahsedilenin aksine hiçbir işe yaramıyor. Zaten internet sitelerinde duymuşsunuz. Tüyleri komple yok ediyor, tüy bırakmıyor gibi yorumlar gerçeği yansıtmamaktadır. Öyle bir krem alıp yüzüme sürüm tüyler bitsin demek bir rüyadan öteye geçemez. Ürün bildiğiniz tüy dökücü kremlerle aynı işlevi görmektedir. Hatta tüy dökücü kremlerden daha kötü işlev görmektedir. Neden derseniz ben dahil kullanan bir çok kişi ürünün tam anlamıyla tüyü bile dökmediği söylemektedir. Velhasıl ürünü önermemekteyim başka ürün arayışına devam etmenizi öneririm.

Olegovich Medicine Tüy Dökücü Rus Merhemi Fiyatı?

Rus merhemimiz ilk çıktığında 40-50 TL gibi fiyatlara satılsada şimdilik Trendyol gibi internet sitelerinde 2 kutusunun fiyatı 25 TL gibi fiyatlara düşmüştür.

Daha Fazlası  En Ucuz ve İşe Yarayan Tüy Dökücü Kremler ve Fiyatları

Acil Acil!! Tüy Dökücü Rus Merhemi Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Tüy Dökücü Rus Merhemi Kullanıcı Yorumları

Hasan Bey: Ürün gerçekten tüylerimi döktü. Kapağı açınca koruma jelatini yok. Diğer tüy dökücü kremler gibi kokuyor. Çene ve dudak üstü bölgeme sürdüm. 1 dk değil yaklaşık 10 dakika beklettim. 5 dkdan sonra yanma başladı. Dayanılmayacak gibi değil. 10 dk sonra önce kuru sonra ıslak mendille bastırarak sildim. Bence bastırmak burda çok önemli. Sürdüğüm bölgedeki tüm kıllar gitti. Yani ürün işe yarıyor. Bastırdığım ve yandığı için yüzümde kızarma oluştu ama bence normal. Umarım jilet etkisi göstermez ve iddia ettiği gibi tüyleti azaltır.

Daha Fazlası  Sally Hansen Tüy Sarartıcı Krem Kullananlar Yorumlar

Pınar Hanım: ürün anlatıldığı gibi bi etkiye sahip değil maalesef 2 3 kez üst üste kullanmama rağmen ne tüy bile dökmedi.!!

Ceyda Hanım: Kesinlikle hiç bir işe yaramıyor. Tüy dökücü krem tüylerin %10 nunu anca döküyor. Azaltıcı kreme geçemedim daha. Her hangi bir garantisi varmıydı hatırlamıyorum iade için. Uzun süre kullanımda işe yarıyor denilmesin krem tüyleri almıyor ne azaltması pardon…

Mehmet Bey: Tüy dökücü o kadar etkili değil 15 dk 3 kere sürdüm yinede %30 Dan fazlası duruyordu keserek yok ettim

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git