Ağda Öncesi Uyuşturucu Sprey Kullananlar

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Bir çok kişinin derin ve üzerine çok sık sorunlar yaşadığı ağda olayının daha pratik ve daha kolay hale sunulmuş olan bir türünden bahsedeceğiz. Bilmemiz gerekirki yaz ayına pürüzsüz ve muhteşem görünümlü bir vücut ile girebilmek için bazı konularda kendimizden tavizler vermek gerekmektedir. Bunların başındada bilakis istenmeyen tüylerden kurtulmak için yapmamız gereken olaylar sıralanmaktadır.


Bir çok Ergenliğe yeni girmiş veya daha ilerisinde olmuş kişiler için çok can sıkıcı bir durum olan istenmeyen tüyler bulunmaktadır. Bir çok genç kızımız ise bu durumdan kaynaklı olarak depresyonlara girmektedirler. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için çözüm önerileri gerçektende çok ama çok fazladır. Bunları sıralamak gerekirse; ağda,tüy dökücü kremler, tüy dökücü spreyler, jilet, lazer epilasyon, tıraş makineleri ve cımbız gelmektedir.


Bunlardan ülkemizde en çok kullanılan olarak ilk sırayı tabikide ağda almaktadır. Tabi ağdanın var olan bazı zorlukları ve acılarıda mevcut olduğundan bu ve bunun benzeri acıları ve zorlukları yenmek için yapılan bir takım kolaylıkları sizlere sunalım dedik. Konumuzun başlığında yazdığı gibi uyuşturucu sprey kullanımı ile ağdanın ağrısından kurtulmak çok kolay bir hal alıyor.


Ağdadan önce kullanacağınız bir püf noktası ile güzel bir ağda zevki yaşamak için kolay ve hızlı olan bir yol sizlerle. Emla Krem ve Este Krem adındaki 2 adet kremimiz Ağda yapmadan önce kullanmanız sizleri ağdanın verdiği acılardan kurtulmayı sağlıyor.  Ağdadan 10-15 dakika önce ağda yapacağınız yere süreceğiniz este veya emla krem ile bölgede uyuşturucu bir etki yaratarak ağrısız ve sızısız bir ağda keyfi sizlere sunuyor.


Diğer bir önerimiz olan Soğutucu Sprey ile kolay ve acısız bir ağda keyfi yaşabilirsiniz. Genelde Spor müsabakalarında görmüş olmalısınız. Oyuncunun ayağının burkulması veya herhangi bir bölgesine aldığını darbe ağrısını azaltmak için kullandıkları Soğutucu Sprey bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Sizde Soğutucu Spreyin uyuşturucu etkisini ağda yapmadan önce ağda yapacağınız bölgeye uygulayarak ağrısız ve kolay bir ağda deneyimine kavuşursunuz…

Sizde bu konu hakkında bizlere olumlu olumsuz düşüncelerinizi paylaşırmısınız?

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 298 kez okundu.
Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git