Biosarda Topikal Uyuşturucu Krem Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

25 Mayıs 2020 tarihinde eklendi, 280 kez okundu.

Lazer epilasyon veya benzeri uygulamalar makyaj dövme gibi işlemler yapacak kişilerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında uyuşturucu kremler gelmektedir. Bugünde sizlere bu işte kendini geliştiren ve olumlu sonuçlar sunan Biosarda uyuşturucu krem hakkıda bilgi vermek istiyorum.

Ben genellikle firmamda bu ürünün bir başka değişiğini ve daha büyük boyutlusunu kullanıyorum. Ama etken madde olarak aynı maddelerden oluşmaktadır. Tabi bu ürünüde kullandım ve güzel sonuçlar elde ettiğim için sizinle paylaşma ihtiyacı duydum.

Biosarda Topikal Uyuşturucu Krem Editörün Yorumu!

Arkadaşlar bu ürünün aynı etken maddesine sahip ürünü firmamda kullanmaktayım. Oldukça başarılı sonuçlar elde etmekteyim. Bu üründe aynı etken maddeye sahip olması ve işleme gelen müşterilerimin bu ürünü kullandığını gördüm. Sizlerede öneririm.

Daha Fazlası  En Ucuz ve İşe Yarayan Tüy Dökücü Kremler ve Fiyatları

Biosarda Uyuşturucu Krem Fiyatı?

Biosarda uyuşturucu krem fiyatı 10ml tüplerde ortalama 20 TL gibi bir fiyata satılmaktadır. 50ml gibi daha büyük tüplerde satışıda mevcuttur fiyat bütçe olarak size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Biosarda Uyuşturucu Krem Nasıl Kullanılır?

Biosarda Uyuşturucu Krem Nasıl Kullanılır?Biosarda uyuşturucu kremi hangi bölgenizde kullanmak istiyorsanız o bölgenizi temizledikten sonra, bölgenin ne yaş nede başka bir maddenin temas etmemiş olması gerekmektedir. Daha sonra uyuşmasını istediğiniz bölgeye kremi uygulayın ve streç film ile sarınız, 15 dakika bekleyiniz, daha sonra streç filmi kaldırıp geri kalan kremi iyice ovalayarak yediriniz, daha sonra 15 dakika kadar daha bekleyip, yapmak istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Daha Fazlası  Bioder Biocure Vücut Kürü Tüy Azaltıcı Nasıl Kullananlar Yorumlar

Biosarda Uyuşturucu Krem Kullanıcı Yorumları!

Hasan Bey: Lazer epilasyon yaptırmadan önceki ağrı korkusundan dolayı bu ürünü internet üzerinden buldum. Sırt kısmımda yer alan kıllar için yapacağım lazer epilasyon uygulamasında ağrısız olması için kullanıyorum. Çok memnun kaldım oldukça başarılı bir ürün.

Fidan Hanım: Merhaba arkadaşlar bu ürünü dudak dolgusu yapacağım için aldım. Ve muhteşem diyebilirim. Çok güzel hiç acıtmadı dolgu işlemi.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git