Burun Üstündeki kıllar Lazer Epilasyon Fiyatı?

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
9 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 2.409 kez okundu.

Bir çok bayan ve erkeğin korkulu rüyası haline gelen Burun kılları iğrenç hatta tiksindirici bir şekilde karşılanmaktadır.Bir çok erkek bu durumdan bayanlardan daha çok muzdariptir. Burun üstünde çıkan sert ve siyah kıllar biz erkeklere çok zor zamanlar yaşatmaktadır. Hele ki karşı cins ile buluşmaya gittiğimizde. Burun üzerinde oluşan kıllardan kurtulmanın en basit ve kolay yöntemlerinden biriside lazer epilasyon yaptırmaktadır. Burun üzerinde profesyonel bir biçimde yapılan lazer epilasyon kolay ve sorunsuz ağrısız bir çözüm sunmaktadır.

burun üstü kıl

burun üstü kıl

Burun üzerinde oluşan siyah noktalarında başlıca sebebi haline gelen burun kılları lazer epilasyon yöntemleri ile kurtulmak çok kolay. Genellikle 3-5 seans aralığında süren burun üzeri lazer epilasyon 2. seanstan sonra siyah kıllar yerini yumuşak ve sarımsı tüylerine yerini bırakıyor diyebiliriz. Tabiki sizde şimdi fiyatlar hakkında bir merak uyandırmıştır. Fiyatlar hakkında tam detaylı bilgiler 2017 Lazer Epilasyon Fiyatları konusunda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Ama biz yinede sizleri çok uğraştırmadan ve Şu cımbız makara tel lanetinden kurtaralımda fiyat verelim? 3-5 seans aralığında biten Burun üzeri lazer epilasyon seans ücreti ortalama 50 tldir. Bu kadar küçük bir ücrete burun üzerindeki tüm kıllardan kurtulmak artık çok kolay ve rahatlatıcı.

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Burun Üstündeki kıllar Lazer Epilasyon Fiyatı? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. bir kisi dedi ki:

    burnumun ustunde killar var nasil kurtulurum cevap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git