Eldivenle Tüy Alma Yapanlar Deneyenler? Nasıl Alınır?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

6 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 64 kez okundu.

Geçenlerde bir haber sitesinde denk geldiğim bir konu olan eldivenle tüy alma konusunu sizlere hem anlatmak hemde uygulayan arkadaşların bana sunmuş olduğu yorumları değerlendirip bilgi vermek istiyorum.

Tabi büyükten küçüğe erkek kadın ayrımı yapılmadan herkesin en büyük sorunu arasında yer alan bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu istenmeyen tüyler sorununa karşı en büyük cevabımız tabikide istenmeyen tüylere lazer epilasyon ile kalıcı çözüm aramanızdır. Ama yinede farklı tercihler ve seçenekler araştıranlar için farklı konularıda ele aldığımız doğrudur. Konuyu çokta fazla dağıtmadan eldivenle tüy nasıl alınır? sorusunun cevabını vereyim.

Eldivenle Tüy Alma İşlemi Adım Adım.

  • Tüyünü almak istediğiniz bölgeyi iyice sabunla temizleyip kurutunuz.
  • Daha sonra içindeki nemi alması içinde pudra yardımını kullanınız. Eğer daha ileri derecede işlem yapmak istiyorsanız saç kurutma makinesi ile tüylerini almak istediğiniz bölgeyi iyice kurutabilirsiniz.
  • Muayene diğer adıyla doktor eldiveni dediğimiz eldiveni takınız.
  • Daha sonra tek tek tüyleri çekip koparınız.
  • İşlem ilk başlarda fazla acısada daha sonra acıma hissi azalacaktır.
  • Hepsi bu kadar.
Daha Fazlası  BSA Tüy Geciktirici Losyon Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Eldivenle Tüy Alma Yapanlar Deneyenler? Nasıl Alınır?

Eldivenle Kıl Alma Zararlı Mı?

Eldivenle kıl almanın bilinen herhangi bir zararı yoktur. Aksine faydası olduğunu söyleyebiliriz. Eldivenle aldığınız çektiğiniz kıllar kıl kökünden direk çekildiğinden dolayı kıl kökünün tahrip edilip çürümesini sağlamaktadır.

Eldivenle Tüy Alma Tüyleri Azaltır Mı?

Kısa bir cevap ile evet demek doğru olsa gerek. Eldivenle tüy alma işlemi kıl kökünden direk çekildiğinden kıl kökünün tahrip olma ihtimali çok yüksektir.

Eldivenle Tüy Almada Batık Olur Mu?

Eldivenle tüy alma işleminde kesinlikle batık olmaz. Çünkü istenmeyen tüy direk kökünden koparıldığından dolayı.

Editörün Yorumu

Eldivenle tüy alma işlemi gerçekten oldukça ağrılı ve zorlu bir süreçtir. Kendim bu işleme dayanabileceğimi kesinlikle düşünememekteyim. Bu işlem için denenmemiş ama denenebilir gibi düşündüğüm işlemden önce uyuşturucu sprey kullanarak bu işlemi biraz olsun acısı azaltılabilir mi denemek lazım!!!!

Daha Fazlası  Hamilelikte Ağda Yapılır Mı?

Eldivenle Tüy Alma İşlemi Yapan Kullanıcı Yorumları

Elif Hanım: Özel bölgemdeki kıllar için eldivenle bu işlemi yapmaya karar verdim. 2 defa çektikten sonra anladım ki ağda en iyisi. Çok ama çok acıyor.

Saniye Hanım: Kollarımdaki kıllar için bu işlemi yapmayı düşündüm ama bir iki kılı elle çekmek bile bu kadar acı verirken hepsini çekmek imkansız gibi duruyor.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git