Göbeğe Ağda Yapılır Mı?

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
13 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 192 kez okundu.

Bir çoğumuz istenmeyen tüylerimize farklı farklı çözümler aramaktayız. Farklı çözümler ararken de bazı zamanlar kötü yöntemlerin (çözümlerin) aslında ortasında buluruz. İyi yöntemlerin kendi kendimize iyi olduğunu söylemek aslında onun iyi olduğunu yapmaz.

İstenmeyen tüylere; ağda, tüy dökücü kremler, jilet, epilatör ve lazer epilasyon vb. ürünler ile çözüm bulunsa da en uygun yöntemi sizin vücudunuz size söylemektedir.

Bir çok arkadaşımızın ve geçmişten gelen en yaygın bir yöntem olan ağda işlemi hemen hemen her bölgeye uygulanmaktadır. Bu sebepledir ki Göbeğe de ağda uygulanır. Göbeğe de uygulanan ağdalar vücudunuzun daha pürüzsüz ve daha güzel bir biçimde görünmesini sağlamaktadır.

 

Diğer ürünlerin aksine en uygun ve en çok kullanılan yöntem olan ağda her zaman sıralamada yerini korumaktadır. Jiletin aksine ağda kılları kıl köklerinden daha geç çıkmasını sağlamakta ve kılların kalın çıkmasını engellemektedir.

Sık sık kullanılan jilet ile istenmeyen tüyler için kullanılan jilet bölgede çok sık bir şekilde kılları kalınlaştırmakta ve sıklaştırmaktadır. Bu nedenle genel itibari ile arkadaşlarımıza ağda mı jilet mi sorusuna ağda diyerek cevap hakkımı söylemek istiyorum.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git