Göbeğe Ağda Yapılır Mı?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

13 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 451 kez okundu.

Bir çoğumuz istenmeyen tüylerimize farklı farklı çözümler aramaktayız. Farklı çözümler ararken de bazı zamanlar kötü yöntemlerin (çözümlerin) aslında ortasında buluruz. İyi yöntemlerin kendi kendimize iyi olduğunu söylemek aslında onun iyi olduğunu yapmaz.

İstenmeyen tüylere; ağda, tüy dökücü kremler, jilet, epilatör ve lazer epilasyon vb. ürünler ile çözüm bulunsa da en uygun yöntemi sizin vücudunuz size söylemektedir.

Daha Fazlası  Jilong Dragon Sıvı Uyuşturucu Likit Sprey Kullanananlar Yorumlar Nasıl

Bir çok arkadaşımızın ve geçmişten gelen en yaygın bir yöntem olan ağda işlemi hemen hemen her bölgeye uygulanmaktadır. Bu sebepledir ki Göbeğe de ağda uygulanır. Göbeğe de uygulanan ağdalar vücudunuzun daha pürüzsüz ve daha güzel bir biçimde görünmesini sağlamaktadır.

 

Diğer ürünlerin aksine en uygun ve en çok kullanılan yöntem olan ağda her zaman sıralamada yerini korumaktadır. Jiletin aksine ağda kılları kıl köklerinden daha geç çıkmasını sağlamakta ve kılların kalın çıkmasını engellemektedir.

Daha Fazlası  Sesu Tüy Sarartıcı Krem Kullananlar Yorumlar

Sık sık kullanılan jilet ile istenmeyen tüyler için kullanılan jilet bölgede çok sık bir şekilde kılları kalınlaştırmakta ve sıklaştırmaktadır. Bu nedenle genel itibari ile arkadaşlarımıza ağda mı jilet mi sorusuna ağda diyerek cevap hakkımı söylemek istiyorum.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git