İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Hamilelikte Ağda Yapılır Mı?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

13 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 387 kez okundu.

İnsan hayatının en önemli etkenlerinden biri olan şey ise evlat sahibi olmaktır. Tabi ki de evlat sahibi olmadan önce bayanların ortalama 9 ay 10 gün süren bir hamilelik sürmektedir. Hamilelik aynı zamanda yanında bir takım sıkıntılar, zorlanmalar ve yaşama değişikliği olmaktadır.

Hamileliğin en önemli ve zor sıkıntılarından birini de kişisel bakımlar oluşturmaktadır. Hamilelikle birlikte gelen hareket kısıklığı hamile bayanların Özel Bölgelerinin temizliğini tam anlamıyla yapamamasından kaynaklı olarak bir takım sıkıntılar çıkması pek olağan olarak görülmektedir.

Daha Fazlası  Epilamor Epilasyon Seti - Epilamor Ürünleri Kullananlar ve Yorumları

Hamile bayanlarımızın sık sık bizlere soru sorma bölümünden sorduğu sorular arasında hamilelikte ağda yapılır mı sorusunun cevaplandırmadan geçmek istemiyoruz. Hamileler için öncelik olarak şunu belirtmek isteriz ki Özel Bölgede ağda yapmalarında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Ama şu sorun karşımıza çıkmaktadır.

Gebeliğin 4. Ayından itibaren göbeğin şişmesi Özel Bölgenizde ağda yaparken eğilme doğrulma işleminde bebeğin sıkışması bebeğinize zarar verebilme ihtimalini oluşturmaktadır. Bu nedenledir ki genellikle hamile arkadaşlarımıza 4.aydan itibaren güzellik salonlarında ağda yaptırmalarını önermekteyiz.

Daha Fazlası  Philips Lumea IPL - Evde Tüy Almak İçin Epilasyon Aleti
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git