Hamilelikte Ağda Yapılır Mı?

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
13 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 183 kez okundu.

İnsan hayatının en önemli etkenlerinden biri olan şey ise evlat sahibi olmaktır. Tabi ki de evlat sahibi olmadan önce bayanların ortalama 9 ay 10 gün süren bir hamilelik sürmektedir. Hamilelik aynı zamanda yanında bir takım sıkıntılar, zorlanmalar ve yaşama değişikliği olmaktadır.

Hamileliğin en önemli ve zor sıkıntılarından birini de kişisel bakımlar oluşturmaktadır. Hamilelikle birlikte gelen hareket kısıklığı hamile bayanların genital bölgelerinin temizliğini tam anlamıyla yapamamasından kaynaklı olarak bir takım sıkıntılar çıkması pek olağan olarak görülmektedir.

Hamile bayanlarımızın sık sık bizlere soru sorma bölümünden sorduğu sorular arasında hamilelikte ağda yapılır mı sorusunun cevaplandırmadan geçmek istemiyoruz. Hamileler için öncelik olarak şunu belirtmek isteriz ki genital bölgede ağda yapmalarında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Ama şu sorun karşımıza çıkmaktadır.

Gebeliğin 4. Ayından itibaren göbeğin şişmesi genital bölgenizde ağda yaparken eğilme doğrulma işleminde bebeğin sıkışması bebeğinize zarar verebilme ihtimalini oluşturmaktadır. Bu nedenledir ki genellikle hamile arkadaşlarımıza 4.aydan itibaren güzellik salonlarında ağda yaptırmalarını önermekteyiz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git