Hamilelikte Tüy Dökücü Krem Kullanmak

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
13 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 220 kez okundu.

Hamilelik bir bayanın daha doğrusu bir ailenin en önemli ve heyecanlı dönemlerinden birini oluşturmaktadır. Hamilelik dönemleri oldukça dikkat edilmesi ve oldukça titiz davranılması gerekilen bir konu olmaktadır.

Kulaktan dolma laflar ile hareket edilmemeli doktorunuzdan aldığınız bilgiler dahilinde hareket edilmesi gerektiğini bildirmeden de geçemeyeceğim. Hamilelikte en zor olan bir işlemde kişisel bakım işlemleridir. Bir çok bayan bu konu hakkında muzdarip olmaktadır.

Hamilelikte yapılacak olan bikini bölgesi temizliği fetusu önemli derece etkilediğinden bu bölgenin temizlenmesinde ve bu bölgede oluşabilecek en ufak kötü bir durumun bebeğinizin hayatını önemli derecede etkilemektedir. Bu sebepledir ki hamileliğiniz süresince genital bölgenizi çok ama çok temiz tutmanız gerekmekte ve burada oluşabilecek bir bakterinin fetuşa geçişi ciddi sıkıntılar oluşturabilecek türdendir.

Hamileliğiniz süresi boyunda normalde ilk aylar tüy dökücü krem kullanılması hakkında herhangi bir sakınca görünmemekte olsada biz yinede kesinlikle ama kesinlikle hamileliğiniz süresince tüy dökücü krem vb ürünleri kullanmanızı önermemekteyiz.

Tüy dökücü kremlerin içerisinde var olan kimyasal maddelerin fetuşa geçebileceğinden bu konuda dikkat etmeniz gerekmekte ve bebeğinizin sağlığını kendi sağlığınızın üzerinde tutmanız gerekmektedir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git