Luis Bien Tüy Dökücü Sprey Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

30 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 162 kez okundu.

Piyasada oldukça rağbet gören bir tüy dökücü sprey kategorisinde yer alan Luis Bien Tüy Dökücü Sprey adından olduğu kadar kaliteli işlemi sayesinde bir çok kişinin en çok tercih ettiği ürün arasına girmiştir.

Luis Bien Tüy Dökücü Sprey ağda jilet vb ürünler ile uğraşmak istemeyenler için pratik ve kolay bir yol olarak üretilmiştir. Tüy dökücü kremlerin aksine tüy dökücü spreyler daha rahat kullanımı ve heryere ulaşabilmesinden dolayı daha çok tercih edilmektedir.

Luis Bien Tüy Dökücü Sprey Nasıl Kullanılır?

  • Uygulama yapmak istediğiniz bölgeyi iyice temizleyiniz.
  • Daha sonra Luis Bien Tüy Dökücü Spreyi bölgeye püskürtünüz.
  • Daha sonra 4 dakika kadar bekledikten sonra su ile durulayınız.
  • Daha sonra bölgenin daha güzel olması için bebe yağı kullanınız.
Daha Fazlası  Agiss Tüy Dökücü Sprey Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Not: 4 dakika beklediğinizde eğer bölgedeki kıllar çıkmıyorsa 1-2 dakika daha beklemenizde  sorun olmayacaktır.

Luis Bien Tüy Dökücü Sprey Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Luis Bien Tüy Dökücü Sprey Fiyatı Ne Kadar?

Ürünün erkek ve kadın olmak üzere iki adet formu mevcuttur. Her biri 100ml olan olan bu ürünler Ortalam 35-50 TL arasında bir fiyata satılmaktadır.

Luis Bien Tüy Dökücü Sprey Kullanıcı Yorumları

Serap Hanım: Ürünü aldım uygulanışına göre kullandım hiçbir etkisi yok Tüyler olduğu gibi yerinde duruyor sakın para verip de almayın

Daha Fazlası  Epila Tüy Dökücü Deodorant Kullanıcı Yorumları

Mehmet Bey: Ürün göründügü gibi büyük degil. Küçücük birşey ve hiç faydasını göremedim. Dökülme çok az ayrıca fazla bekletirsen de tahriş oluyor.

Ezgi Hanım: cok basarılı 5 dk da oluyo pratik baya zararlı da değil 10 dk fazla bekletmeyin gayet güzel uygun fiyatlı

Editörün Yorumu

Arkadaşlar ortalamanın üzerinde bir fiyata satılmasıdan dolayı biraz pahalı diyebiliriz. Ama yaptığı işlem açısından düşünürsek komşuları ile aynı görevi görmektedir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git