Sesu Tüy Sarartıcı Krem Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

8 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 917 kez okundu.

Bu günlerde yeni bir akım olarak karşımıza gelmektedir Tüy sarartıcı kremler. İlginç ve değişik bir yapıya sahip olmakla tüylerin o siyah gözükmesinden memnun kalmayan bir çok bayan arkadaşımızın denediği yöntemler arasında yer almaktadır. Siyah kıl mı yoksa sarı kıl mı sorusunu sordurup hangisinin daha güzel ve insan vücudunda daha az sıkıntı çıkaracağını sizin karar vermeniz en doğrusu olacaktır.

Geçenlerde markette denk gelip benimde aldığım bir Tüy sarartıcı olan Sesu Tüy sarartıcı hakkında deneyimlerimi paylaşmak isterim.  10 lira gibi bir ücrete markette denk gelip alıp deneme fırsatı buldum. Ürün gayet güzel ve krem olması aslında spreylere nazaran daha güzel. Vücudunuzda hangi bölgeye isterseniz parmağınıza aldığınız bir tutam kremi o bölgenin her tarafına yayarak tüylerinizi sarartabilirsiniz.

Daha Fazlası  Kimyasal İçermeyen Tüy Dökücü Krem Önerisi

Sesu Tüy Sarartıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Sesu tüy sarartıcı krem sayesinde ağda ile uğraşmayıp acil işleriniz için kullanabileceğiniz hızlı bir yoldur. Tüylerinizi sarartarak sıkıntısız bir biçimde siyah kıllardan kurtulabilirsiniz.

  • ilk olarak sarartmak istediğiniz bölgeyi temizleyin.
  • bir tutam kremi ıspatula yardımıyla kullanacağınız bölgeye uygulayın.
  • 3-10 dakika gibi bir süre bekleyin. bu bekleme süresi tüyünüzün durumuna göre değişmektedir.
  • Daha sonra bol bol su ile yıkayınız.
  • İlk saatler biraz yanma hissi olması muhtemeldir. Bu durum normal olarak karşılanmaktadır.
Daha Fazlası  Dr. Stop Tüy Dökücü Mendil Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Sesu Tüy Sarartıcı Krem Kullananların Yorumları

Pelin Hanım: Acil işlerimde ve ağda ile uğraşamayacak durumlarda hemen kullanırım. Bazen çantama atıp gittiğim yerlerdeki lavabolarda bile kullanmışlığım mevcuttur herkese öneririm.

Gamze Hanım: Bende yan etki yaptı diyebilirim. cildimi fazlasıyla tahriş yaptı bir haftadır uzun kollu elbiseler giyiyorum.

Hamide Hanım: Güzle bir ürün olmasına karşın karşılaştığım en büyük sorun sanki kılları besliyor gibi. Kılların eskisine nazaran daha hızlı uzuyor. Ama yinede iyi ve güzel..

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git