Veet Tüy Dökücü Sprey Kullananlar Yorumlar

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
22 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 878 kez okundu.

Geçenlerde bir markette karşılaşmam sonucu alma ihtiyacı duyduğum ve Veet kalitesini tekrar deneyimlemek amacıyla almış olduğum tüy dökücü spreyi birazda sizlere tanıtalım dedik.

Ürünü elima almam ve hem kalite olarak hemde verdiği güveni söylemeden geçemeyeceğim. Uygun fiyatının yanı sıra piyasada toplamda iki çeşit vücut tipine uygun olarak üretilmiş olan Veet tüy dökücü sprey hem normal ciltler için hemde hassas cilde sahip kişilerin de tercih edip alabilmeleri için üretilmiş bulunmaktadır. Ürünün markette gördüğümden kaynaklı olarak fiyatınıda söylemeden geçemeyeceğim, bulunduğum markette normal ciltler için olanın fiyatının 19.99 TL, hassas ciltler için olanı ise 18.99 TL’den satışa sunulmuş bulunmaktadır.

Ürünü ben 2 hafta önce almış bulunmaktayım. 2 hafta önce alıp deneyimleyip sizler için kendi kullanıcı yorumlarımı paylaşma gereği duydum. Benim vücut tipimde ortalama 1 hafta hiç tüylenme olmadan olanak sunduğunu söylemem gerekir. Bir hafta boyunca güzel bir pürüzsüzlük sunan sanki bebek poposu gibi bir hassasiyet sunuyor.

veet tüy dökücü sprey kullanıcı yorumları

Veet Tüy Dökücü Sprey Kutu İçeriği

  • 1 Adet 150 ml Sprey
  • 1 Adet Ispatula

Veet Tüy Dökücü Sprey Nasıl Kullanılır?

  • Toplumumuzun genel yapısı olarak bu tarz ürünleri genel itibari ile duşta kullanmakta olmamız daha hijyenik olmaktadır.
  • Ürünü kullanmak istediğiniz; bacak, bikini bölgesi, koltukaltı bölgesi, kol bölgesi vb. bölgelerinizdeki herhangi bir bölgede kullanmadan önce spreyi çalkalayıp istemediğiniz bölgedeki kılların üstüne püskürtünüz.
  • Ortalama 5-7 dakika bekleyiniz ve ıspatula yardımıyla bölgenin bir ucunu temizleyin ve kılların silinebilir olduğundan emin olup temizleyiniz.
  • Maksimum 10 dakika vücudunuzda kalmasına dikkat ediniz. Daha fazla süreli durumlarda tahriş riski yaşatmaktadır.
  • Bölgeyi ıspatula yardımıyla temizledikten sonra bol bol su ile durulayınız.
  • Hepsi bu kadar.

Veet Tüy Dökücü Sprey Kullanıcı Yorumları

Cemile Hanım: Ürünü aldıktan hemen sonra kullanma ihtiyacı duydum. Diğer spreylerin aksine hiç tahriş yapmadan bir pürüzsüz cilt deneyimi sundu.

Hatice Hanım: Bu sprey diğerlerin aksine koltuk altımda kullandım. Koltuk altımdaki kıllardan artık kurtulmam ve sıkılmamdan kaynaklı olarak kullanım sonrasında toplamda 2 hafta boyunca kılsız bir koltuk altı sundu bana.

Hande Hanım: Genital bölgemde var olan kılların beni rahatsız etmesi sonucunda hem ağda, hem lazer epilasyon kullandım hiçbiri bana yardımcı olmadı en sonunda bir arkadaşımın önerisi neticesinde kullandım ve çokta memnun kaldım.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git