Vivet Tüy Sarartıcı Krem Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

9 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 1.636 kez okundu.

Geçenlerde Sesu Tüy sarartıcı bir yazı yazmam üzerine bir kaç arkadaşımızın mail ile ulaşarak benden Vivet tüy sarartıcı krem konusunda da bilgilerimi bildiklerimi paylaşmamı istedi arkadaşlarımız. Bizde bu konu hakkında arkadaşlarımızın sıkıntıya girmemeleri için yardımcı olalım dedik.

Bunun üzerine bir kaç market dolaşıp bulamadığım ve sonrasında bir eczane denk geldiğim Vivet Tüy sarartıcı galiba yaşadığım şehirle alakalı olsa gerek. Ufak bir şehirde yaşamam bu gibi sorunları ortaya çıkarmaktadır. Ucuz bir fiyata 9 TL gibi bir fiyata aldım. Eve gelip kutusunu açtığımda içerisinde iki adet tüy dökücü biri büyük biri küçük olmak kaydıyla 1 adet kap, 1 adet ıspatula mevcuttu.

Vivet Tüy Sarartıcı Krem Nasıl Kullanılır?

  • İlk olarak kullanmak istediğiniz bölgeyi temizleyin.
  • Daha sonra iki adet tüy olan tüplerden birer miktar alarak büyükten çok, küçükten az bir miktar alarak kutum içerisinde çıkan kaba koyunuz ve ıspatula yardımıyla karıştırınız.
  • Daha sonra tüylerinden kurtulmak istediğiniz bölgeye güzelce uygulayınız.
  • 3-10 dakika gibi vücut tipinize uygun bir süre bekleyip bol su ile durulayınız.
  • Hepsi bu kadar.
Daha Fazlası  Evde Lazer Epilasyon Yapmak İçin En İyi Cihazlar ve Fiyatları

Ürünü bende kullandım. Güzel bir ürün olan ve tüyleri gerçekten sarartan bir yapısı mevcut.Ürün konusunda tek beğenmediğim konu olarak iki farklı tüpteki kremi bir birine karıştırıp uygulamak oldu. Keşke bu işlemden bizi kurtarıp tek paket olarak satılsa daha uygun olabilirdi. Fiyat konusunda da oldukça makul bir fiyata satılan bu ürün. Bir çok arkadaşımızın tek tercihi olabileceğini de bildirmek isteriz. Maillerimiz aracılığıyla bize ulaşan kullanıcı yorumlarını da okumayı ihmal etmeyin.

Daha Fazlası  Jilong Dragon Sıvı Uyuşturucu Likit Sprey Kullanananlar Yorumlar Nasıl

Vivet Tüy Sarartıcı Krem Kullanıcı Yorumları

Beyza Hanım: Ürünü yüz bölgemde kullanmaya karar verip aldım. Daha önce almış olduğum bir başka tüy sarartıcı krem yüzümü çok kötü tahriş etmişti. İnşallah bu üründe bu sorunu yaşamam diyip adım. gerçekten ürün herhangi bir tahriş yaptırmadan tüylerimi sararttı.

Necla Hanım: Güzel bir ürün uygun fiyatı ile tercih sebebi olmaktadır. Diğer pahalı ürünler konusunda yarışabilecek bir kalitedir.

Jale Hanım: Tüm vücut bölgemde kullanıyorum. Bikini bölgesinde bile kullanıyorum. Bikini bölgemdeki tüylerin uzun olmasını sevdiğimden ve oradaki siyah kıllar yerine böyle sarı tüylerin olması oldukça hoşuma gidiyor.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git