Kıl tekniği ve pudralama ile kaş kontürü nasıl yapılır?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

29 Temmuz 2020 tarihinde eklendi, 43 kez okundu.

Kaşların ince yada tam aksine seyrek durumda olmasından muzdarip herkesin yüzlerce farklı yönteme başvurmaktadırlar. Tabi bu yöntemler bazen aksine çok iyi gibi görünsede daha sonra oldukça zararlar oluşturmaktadırlar.  Kaşları dolgunlaştırmak için bilinen farklı farklı yöntemlerin aksine en iyi bilinen yöntem kaş kontürü yada diğer adıyla kaş dövmesidir.

Kaç Çeşit Kaş Dövmesi Vardır?

  • Kıl Tekniği
  • Pudralama Yöntemi

Bilinen 2 çeşit yöntem vardır. Bu yöntemlerden en bilineni ise kıl tekniğidir. Kıl tekniği oldukça fazla bir şekilde tercih edilmektedir.

Daha Fazlası  Pudralama-Gölgelendirme ile Kaş Kontürü Yaptıranların Yorumları

Peki Bu Kaş Kontürü Denilen Şey Nasıl Yapılır?

Kaş kontürü dediğimiz olay aslında bir nevi dövmenin farklı bir çeşidi diyebiliriz. Tek sefer kullanımlık iğneler yardımıyla derinin en üst katmanına ince ince kıl gibi çizgiler çizmesi sayesinde kıl tekniği kaş kontürü, nokta nokta şeklinde yapılarak pudralama yöntemi şekli yapılmaktadır. Uzman tarafından yapılan bu işlemler yüksek hijyen kurallarına uyularak yapılmaktadır.

  • Kaş ve çevresi temizlenir ve dezenfekte edilir.
  • Kalem yardımıyla işlem yapılacak bölge işaretlenir.
  • Bir kaç örnek çizim yapılır.
  • Renk ve şekil beğenildiği taktirde işlem devam edilir.
  • Ortalama 2-3 saatte komple tamamlanmış olur.
Daha Fazlası  Microblading Kaşta Ne Kadar Süre Kalır?

Kıl tekniği ve pudralama ile kaş kontürü nasıl yapılır?

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git