İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem Kullananlar Yorumları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

4 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 981 kez okundu.

Merhaba değerli arkadaşlarım. Geçenlerdebir yerde ismini duyduğum ve daha sonra bende sipariş ettiğim ürünü kullanma fırsatı buldum. Tai kullandıktan sonra sizlerle de paylaşalım dedik. Her ne kadar olsada alacak arkadaşlar için bilgilendirici bir başlık olacaktır.

Farmasi Magical Beauty Krem Nedir?

Farmasi Magical Beauty Krem diğer kremleri aksine içerisindeki tanecikli yapı sayesinde yüze hemen etki ederek gerekli beyazlık hissini oluşturarmaktadır. Ayı zamanda güeşn zararlı ışınlarına karşı koruyarak, yüzde güneş lekelerini oluşmasını engellemektedir. Aynı zamanda içerisindeki vitaminler sayesinde yüzün alması gereken vittaminleride içerisinde barındırmaktadır.

Farmasi Magical Beauty Krem Editörün Yorumu

Bu kremi ilk aldığımda aslında ben anlık yüz Beyazlatıcı Krem olarak almıştım. Ama daha sonra içeriğini ve gerekli dökmanlar okuduktan sonra anladım ki tam aksine Farmasi Magical Beauty Krem kalıcı olarak yüzü beyazlatmaktadır. İlk kullanım olarak parmak uçlarıma aldığım bir parça kremi Bölge Bölge sürdükten sonra parmaktalarımdaki yüzüme güzelce masaj yaparcasına yedirdim. İlk izlenimlerim olarak gerçekten hem kaliteli hemde aldığıma değdi denilebilecek türde bir krem olan Farmasi Magical Beauty Krem güze sonuçlar edinmek mümkün. Kokusu olarak bildiğimiz Krem kokusu olmakta ve güzel bir hissiyat yaşatmaktadıır. Toplamda kremi 17 defa kullandım. Yüzümün Bölge Bölge bazı bölümlerinde yer alan lekelerin temizlendiğini gördüm demek yalan olmaz aslında. İlk kullanımdan önce yüzünüzü sabun ile temiz bir yıkamak gerektiğini daha sonra ne kadar öğrenmiş olsamda bu kısım bile  yüzümde %20’lik bir beyazlık sundu demeliyim. Daha uzun kullanım sonucunda konuyu tekrar editleyeceğim.

Farmasi Magical Beauty Krem yüz Beyazlatıcı krem

Farmasi Magical Beauty Krem yüz Beyazlatıcı krem

Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem Kutu İçeriği

  • Açıklana
  • 75ml Krem
Daha Fazlası  Guarana Sıkılaştırıcı Krem Kullananlar?

Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem Kullanıcı Yorumları

Zeynep İlkay Hanımın Yorumu: Kendimde Farmasi ürünleri satan biri olarak çok ama çok kaliteli ürünler sunduğunu aynı zamanda uzun süredir kullandığım bir krem türüdür.

Maşide Korkmaz Hanımın Yorumu: Farmasinin bu kremini uzun bir süredir kullanıyorum. Neredeyse 2 yıldır kullandığım bu ürün bir çok yüz Beyazlatıcı yada leke gidericiye nazaran daha sağlam ve kaliteli durmaktadır. Yüzümde var olan bir kaç lekeyi kolay bir şekile giderdi.

Daha Fazlası  Duransol Ayak Spreyi Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Nilay Tamirci Hanımın Yorumu: Bu tarz ürünlere pek inanmamaktaydım. Bir yerde aldığım duyum ve kaliteli sonuçlar çıkardığını öğrenmem sonucunda bende bu ürüne başladım. Tam 3 aydır kullanmakta olan biri olan ürün gözle görülür bir kaliteye sahip olmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git