Aileen Pulse Nd:Yag Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

11 Mart 2020 tarihinde eklendi, 108 kez okundu.

Lazer epilasyon firması açmak isteyen güzellik uzmanlarımızın en çok tercih ettiği cihazlar arasında yer alan ND:YAG cihazlar 1064nm dalga boyunda atış yaptığından dolayı çok tercih sebebidir.

Aileen Plus Long Pulsed Nd:YAG Lazer Epilasyon Cihazı 1064nm dalga boyunda atış yaptığından.vasküler lezyon tedavisinde, cilt yenileme işlemlerinde, cilt sıkılaştırma işlemlerinde ve Lazer Epilasyon işlemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Aynı zamanda kare atış yaparak her bölgeye eşit bir şekilde lazer atışı yağılabilmektedir.

Çalışma Programları

  • Vascular Treatment (Vasküler Lezyonlar)
  • Hair Removal (Lazer Epilasyon)
  • Skin Rejuvenation (Cilt Yenileme)
Daha Fazlası  Velux Tarama Lazer Cihazı Nasıl Kullananlar Yorumları

Aileen Plus Lazer Epilasyon Cihazı Teknik Özellikleri

Aileen Plus Lazer Epilasyon Cihazı Teknik Özellikleri

  1. 1064nm Nd:YAG dalga boyu ile daha derine nüfuz eder.
  2. Square Pulse Yani Kare Atış ile eşit atım sağlar.
  3. 100 joul’e kadar ayarlanabilir çıkış enerjisi.
  4. Fiber optik kablo ile ışık iletimi.
  5. İster Gaz soğutma ister Soğuk hava soğutma imkanıNot: Aşağıda verdiğim resim ile Aileen Plus Lazer Cihazının ne kadar derine etki ettiğini görebilirsiniz.
    Aileen Pulse Nd:Yag Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Editörün Yorumu

Aileen Plus Long Pulsed Nd:YAG Lazer Epilasyon Cihazı kalite kokan bir cihaz demek yanlış olmasa gerek. Gerek tasarımsal ve gerekse özellik bakımından düşündüğümüzde bu cihazımız bir çok firmanın tercih sebebi olacaktır. Aynı zamanda Seramik reflektörlü olması çok çok uzun süre başlık değiştirme ihtiyacı duymadan kullanabilme imkanı sağlamaktadır. Cihaz hakkında neredeyse olumsuz yorum bulunmamaktadır. Zaten benim en çok sevdiğim bir dalga boyu olan 1064nm dalga boyu daha derine etki etmesi sebebiyle daha çok güzel sonuçlar elde edebilmektedir.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyonda En İyi Cihaz - En Etkili Lazer Epilasyon Cihazları

Kısayol

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git