Alby Cold Diyot Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

22 Eylül 2020 tarihinde eklendi, 59 kez okundu.

Cosmeticmed firmasının satışını yaptığı bir ürün ola Alby Cold diode lazer epilasyon hakkında bilgiler vermek istiyorum. Diyod lazer epilasyon kategorisinde hizmet veren ve 808nm boyutunda kıl kökünü tahrip eden altın standart lazer epilasyon boyutu bilinen tüm IPL’lerden daha iyidir.

Alby Cold Diode Lazer Cihazı Teknik Özellikleri

  • 800W başlık gücü
  • -20/+10 başlık soğutma sistemi
  • Geniş dokunmatik ekran
  • Su+hava+kompresör+TEC soğutma sistemi
  • CE ve FDA onaylı
  • Buz Başlık
Daha Fazlası  Med Lite Cihazı ile Ağrısız Epilasyon - Medlite Lazer

Editörün Yorumu

Alby Cold Diyot Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? KullananlarFDA onayına sahip güzel bir cihazlarımızdan biridir. Altın standart olarak nitelendirilen diyot lazer atış boyutu ile kalın belirgin kıl köklerinde yüzde 90lara varan sonuç sağlamaktadır. Aynı zamanda Safir Soğutma sistemi buz başlığı ile kusursuz ve acısız bir işlem sunmaktadır. Safir başlık ışığın kırılmadan direk kıl folikülüne gitmesini sağladığından dolayı güzel ve net sonuç sunmaktadır. Fiyat konusunda firma ile anlaşabilirseniz tercih edilecek cihazlardan biridir.

Daha Fazlası  Cheveux Diode Lazer Epilasyon Cihazı İle Ütüleme Epilasyon

Kısayol

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git