Cheveux Diode Lazer Epilasyon Cihazı İle Ütüleme Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

3 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 4.007 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Lazer epilasyon cihazları dendiğinde piyasada rekabet her geçen gün artıyor. Birçok lazer epilasyon cihazı alternatifi bulunurken bu cihazlar arasında öne çıkanlar şüphesiz ki diode lazer epilasyon cihazları. O cihazlardan birtaneside Cheveux diode lazer epilasyon cihazı. Bu yazımızda Amerikan teknolojisi bu diyot lazer cihazı hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağız.

FDA onaylı ve CE sertifikasına sahip olan bu Amerikan üretimi Cheveux diode lazer epilasyon cihazı ütüleme lazutuleme-diode-lazer-cihazlarier teknolojisini de destekliyor. Diode lazerler arasında ütüleme epilasyona olanak sağlayan birkaç cihazdan biri olan Cheveux Türkiye pazarında da Panamed aracılığı ile satılıyor.

Daha Fazlası  Simge Lazer Epilasyon Cihazları Satış ve Servis Hizmetleri - Ankara

1 Saniyede 10 atış yapan ve ütüleme epilasyon yöntemi ile çalışan Diode cheveux lazer epilasyon cihazı diğer lazer cihazları gibi yüksek atış enerjisi sağlamak yerine, daha düşük atış enerjisi ile kısa sürede daha çok ve sık atış prensibi ile çalışıyor. Bunun sonucunda da ağrı ve acı hissi duyulmadan, yanık ve kızarıklıklara sebep vermeden daha güvenli ve etkili epilasyon sonuçları gözlenebiliyor.

Daha Fazlası  Remington IPL Lazer Cihazı Nasıl Kullananlar?

ABD üretimi Cheveux ütüleme lazer epilasyon cihazı her kıl ve cilt tipinde etkili olduğu, saniyede 10 atış ile benzer cihazlara göre hayli üstün olduğu, FHR modu, HR modu ve SR modu gibi 3 farklı modda çalışma yapılabilmesi bu cihazın artı Özel Bölgeliklerinden.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git