Cheveux Diode Lazer Epilasyon Cihazı İle Ütüleme Epilasyon

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
3 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 3.341 kez okundu.

Lazer epilasyon cihazları dendiğinde piyasada rekabet her geçen gün artıyor. Birçok lazer epilasyon cihazı alternatifi bulunurken bu cihazlar arasında öne çıkanlar şüphesiz ki diode lazer epilasyon cihazları. O cihazlardan birtaneside Cheveux diode lazer epilasyon cihazı. Bu yazımızda Amerikan teknolojisi bu diyot lazer cihazı hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağız.

FDA onaylı ve CE sertifikasına sahip olan bu Amerikan üretimi Cheveux diode lazer epilasyon cihazı ütüleme lazutuleme-diode-lazer-cihazlarier teknolojisini de destekliyor. Diode lazerler arasında ütüleme epilasyona olanak sağlayan birkaç cihazdan biri olan Cheveux Türkiye pazarında da Panamed aracılığı ile satılıyor.

1 Saniyede 10 atış yapan ve ütüleme epilasyon yöntemi ile çalışan Diode cheveux lazer epilasyon cihazı diğer lazer cihazları gibi yüksek atış enerjisi sağlamak yerine, daha düşük atış enerjisi ile kısa sürede daha çok ve sık atış prensibi ile çalışıyor. Bunun sonucunda da ağrı ve acı hissi duyulmadan, yanık ve kızarıklıklara sebep vermeden daha güvenli ve etkili epilasyon sonuçları gözlenebiliyor.

ABD üretimi Cheveux ütüleme lazer epilasyon cihazı her kıl ve cilt tipinde etkili olduğu, saniyede 10 atış ile benzer cihazlara göre hayli üstün olduğu, FHR modu, HR modu ve SR modu gibi 3 farklı modda çalışma yapılabilmesi bu cihazın artı özelliklerinden.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git