Cheveux ice Plus Diode Lazer epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

15 Mart 2020 tarihinde eklendi, 178 kez okundu.

Güzellik merkezleri, epilasyon merkezleri ve estetik merkezlerinin bir çoğunun bünyesinde bulunana hibrit bit Lazer epilasyon cihazı olan Cheveux ice Plus Diode Lazer cihazı sizlerin tüm sorunlarınıza çözüm sunmaktadır.

3 farklı dalga boyu sayesinde ister 755, ister 808, istersede 1064nm hibrit atış sistemi sayesinde, farklı dalga boyu ile tüm cilt tipleri, cilt renkleri ve tüy tonlarında mükemmel sonuçlar sunmaktadır.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Cihazları Satışı ve Lazer Cihazları İçin Teknik Servis ve Bakım Firmaları

Cheveux ice Plus Diode Lazer epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Cheveux ice Plus Diode Lazer Cihaz Özellikleri

  • 755-808-1064nm dalga boyu
  • 600w lazer gücü
  • 10 barlı sistem
  • FDA ve CE onaylı
  • 14*14mm başlık çapı
  • 120joul enerji yoğunluğu
  • buz başlık sayesinde -5 dereceye varan soğutma imkanı
  • ütüleme epilasyon imkanı
  • 20hz’e kadar tekrarlama oranı

Editörün Yorumu Cheveux ice Plus Diode

Cihazımızın en önemli özelliklerinden biri hem hibrit olması hemde FDA onaylı olması aynı zamanda hem kozmetik hemde medikal CE belgelidir. Hibrit lazer olması sayesinde 3 farklı atış dalga boyu sunmaktadır. Bunlar 755nm, 808nm ve 1064nm olmak üzere 3 farklı atış sunmaktadır.Ütüleme epilasyon olması sayesinde buz başlık ile birlikte acısız ve ağrısız konforlu bir epilasyon keyfi sunar müşterilerinize.

Daha Fazlası  Wave Süper-Vakum-Eco Diode Lazer Epilasyon Cihazları Nasıl? Kullananlar

Kısayol

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git