Clean Lite Mini OPT İpl Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

4 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 87 kez okundu.

Ipl cihaz kategorisinde güzel bir adım atarak ön plana çıkmayı başaran Clean Lite Mini IPL epilasyon cihazı teknik özellikleri anlatmak istiyorum.

Bu ürün Clean Lazer ve Estetik tarafından pazarlaması yapılmaktadır. Ve arkasında yine teknik servis ve diğer işlemler için Clean Lazer bulunmaktadır. Buda cihazımızı aldıktan sonra kayıplara karışan firmalardan korunmamızı sağlamaktadır. Clean Lazer bu sektörde ortalama 18 yıldır hizmet veren ve vermeye devam eden bir firma konumunda yer aldığından sattığı ürünlerde arkasında durması çok önemli bir durum olmaktadır.

Daha Fazlası  İlex IPL Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar ILEX

Clean Lite OPT IPL Lazer Epilasyon Cihazı Özellikleri

  • OPT SR  ve HR uygulama modu sayesinde hem tekli atış hemde optimal atış yapabilme imkanı.
  • 500.000 Atış garantili başlıklar
  • Orijinal Safir Başlıklar
  • Büyük boy dokunmatik ekran
  • 50*10mm nokta boyutu
  • Su soğutma sistemi
  • Not: Herhangi Bir FDA ve CE belgesine rastlanılmamıştır.

Clean Lite Mini OPT İpl  Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Editörün Yorumu

Ufak bir o kadar da hafif olan boyutu sayesinde 35 Kiloluk boyutu sayesinde portatif olarak kullanmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Bu ise sizlere sıklıkla yer değiştirmekte yada evlere hizmet vermeye uygun hale getirmiştir. Aynı zamanda ürünün CE ve FDA onayı olmaması insanda biraz kafa karışıklığı yaratmaktadır. Fiyat konusunda rakiplerinin önünde bir seyir izleniyorsa  tercih  edilebilir gibi durmaktadır.

Daha Fazlası  Alex Eis-Plus Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Kısayol

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git